Neler Yeni

❌İndirim Bitti! WD-40 Koruyucu Yağlayıcı ve Pas Sökücü Dev Boy 400 ML 119,90TL

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Sinan İ.
İndirimdeyken kupon işlemiyordu.
Bende öğlen gibi görüp 60 uç uç kuponla aldım.
Daha önce koca bir kutuyu arabadaki yapışkanı sökmek için harcamıştım bunu da oltalara harcarım artık.
Bilgisayar gibi hassas işlere sakın kullanmayın bunun asıl amacı mekanik işler. Paslanmış bilyalar , kapı menteşeleri , oynar aksamlar , oltalara çok iyi geliyor. Arabadaki yapışkanları boyaya zarar vermeden sökmeye yardımcı oluyor.
Metaller üzerinde kullandıktan sonra temizleyip yağlarsanız ilk günkü gibi olur. Temizlemezseniz ve eğer uzun süre kullanmayacaksanız yapışıyor daha kötü bir hal alıyor.
Umarım son kullanma tarihi yakın gelmez belki de iptal olur n11 de çok sık karşılaştığım bir durum çünkü fiyat baya iyiydi.

GirayHan

80+ Gold
İndirimdeyken kupon işlemiyordu.
Bende öğlen gibi görüp 60 uç uç kuponla aldım.
Daha önce koca bir kutuyu arabadaki yapışkanı sökmek için harcamıştım bunu da oltalara harcarım artık.
Bilgisayar gibi hassas işlere sakın kullanmayın bunun asıl amacı mekanik işler. Paslanmış bilyalar , kapı menteşeleri , oynar aksamlar , oltalara çok iyi geliyor. Arabadaki yapışkanları boyaya zarar vermeden sökmeye yardımcı oluyor.
Metaller üzerinde kullandıktan sonra temizleyip yağlarsanız ilk günkü gibi olur. Temizlemezseniz ve eğer uzun süre kullanmayacaksanız yapışıyor daha kötü bir hal alıyor.
Umarım son kullanma tarihi yakın gelmez belki de iptal olur n11 de çok sık karşılaştığım bir durum çünkü fiyat baya iyiydi.
etiket sökücü için bunu kullanabilirsiniz.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Sinan İ.
etiket sökücü için bunu kullanabilirsiniz.

Ben birazda son kullanma tarihi yakın diye harcamak istedim zaten aldığımız fiyat bu attığından ucuz. :)

GirayHan

80+ Gold
Ben birazda son kullanma tarihi yakın diye harcamak istedim zaten aldığımız fiyat bu attığından ucuz. :)
kullanım amaçları farklı hocam wd40 ile boşuna etiket sökmek için kan ter içinde kalmayın diye attım. :D

GirayHan

80+ Gold
Yan taraftaki plastik kısım harici çok rahat çıktı ama plastik kısmı çok uğraştırmıştı.
uğraştırır hocam bu benim attığım spreyden 2 fıs yetiyor yapışkan yüzeye. 10 sn bekleyip temiz bi bezle silince anında atıyor.

Top Bottom