Neler Yeni

Öneri WD Blue HDD'nin okuma-yazma hızı nasıldır?

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
Elimde eski bilgisayarımdan beri kullandığım 15 yıllık WD Blue 320 GB HDD var. Sizce okuma-yazma hızı nasıldır?

Eğer gerek olursa büyük boyutlu bir HDD almayı düşünüyorum.Oyunlarımı içine kurma niyetindeyim.

Ekler

• hdd.PNG
    hdd.PNG
    43.7 KB · Hit: 17

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Elimde eski bilgisayarımdan beri kullandığım 15 yıllık WD Blue 320 GB HDD var. Sizce okuma-yazma hızı nasıldır?

Eğer gerek olursa büyük boyutlu bir HDD almayı düşünüyorum.Oyunlarımı içine kurma niyetindeyim.
15 yıllığa göre iyi. Ama yinede büyük boyutlu isterseniz benim elimde 1 TB 7200 RPM lik Seagate Barracuda var. HDD de zaten ya WD alınır ya da Seagate bana göre. Sıfır fiyatlar saçma seviyelere çıkmış ben uyguna bırakacağım ihtiyaç fazlası benim için. Köpüklere sarıp gönderirim isterseniz :D

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 yıllığa göre iyi. Ama yinede büyük boyutlu isterseniz benim elimde 1 TB 7200 RPM lik Seagate Barracuda var. HDD de zaten ya WD alınır ya da Seagate bana göre. Sıfır fiyatlar saçma seviyelere çıkmış ben uyguna bırakacağım ihtiyaç fazlası benim için. Köpüklere sarıp gönderirim isterseniz :D
Hocam Barracuda ile bir kez ağzım yandı,açıkçası pek bulaşmak istemiyorum.2.elde WD Black serilerine göz attım ama pek temiz yok gibi.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Hocam Barracuda ile bir kez ağzım yandı,açıkçası pek bulaşmak istemiyorum.2.elde WD Black serilerine göz attım ama pek temiz yok gibi.
Ben 4 yıl kullandım sorunsuzdu. SSD alınca gerek kalmadı ondan çıkardım valla. Tercih meselesi. Elektronik biraz şans işi hocam. Her üründe ayıp olma ihtimali var. Samsung SSD de, İntel veya Ryzen işlemci de, NVIDIA bir GPU da vb.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom