Neler Yeni

WEB Kameram Çalışmıyor!

Teekzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emir Tutan
WEB kameramın driverı silinmiş ve aygıt yöneticisinden geri yükleyemiyorum. HP ile iletişime geçtiğimde, windowsu silmemi ve yeniden yüklememi söylediler ama bu işlemde bütün dosyalarım silinecek. Farklı bir yöntemle bu sorunu çözebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Driver'ı markanın kendi sitesinden indirmeyi denediniz mi?

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
WEB kameramın driverı silinmiş ve aygıt yöneticisinden geri yükleyemiyorum. HP ile iletişime geçtiğimde, windowsu silmemi ve yeniden yüklememi söylediler ama bu işlemde bütün dosyalarım silinecek. Farklı bir yöntemle bu sorunu çözebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bilgisayarında antivirüs programı varsa oda yapar. İzlenmeyi korumak amaçlı kamerayi devre dışı bırakıyor. Kamerada donanımsal arıza yoksa bir şey engelloyordur. Bende Kaspersky engelliyor. İzin verince açıyor

Teekzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emir Tutan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarında antivirüs programı varsa oda yapar. İzlenmeyi korumak amaçlı kamerayi devre dışı bırakıyor. Kamerada donanımsal arıza yoksa bir şey engelloyordur. Bende Kaspersky engelliyor. İzin verince açıyor
Hocam, antivirüs programı yok ve sorun driver olmamasından kaynaklanıyor. Driverı da hiçbir yerden indiremiyorum, windows güncelleştirmeleri sırasında bir sorun oluştu galiba ve donanımı görmüyor.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
WEB kamerası (laptopun kendi kamerası), HP'nin sitesinden indirebilirim ama orada da gözükmüyor.
Otomatik driver yükleyiciler var ama pek önermiyorum o tarz programları istersen indirip eğer bulursa sadece kameranın driverını indirebilirsin.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Hocam, antivirüs programı yok ve sorun driver olmamasından kaynaklanıyor. Driverı da hiçbir yerden indiremiyorum, windows güncelleştirmeleri sırasında bir sorun oluştu galiba ve donanımı görmüyor.
Ünlem olan driveri bulup sağ tıklayın donanım kimliğini kopyalayıp googlede aratin o drive yükleyin ama sağlam düzgün siteden indirin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,641
Üyeler
145,224
Son üye
TgEren
Top Bottom