Neler Yeni

whey protein tozu önerisi

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
merhaba protein tozu alacağım fakat markalar arasında kararsız kaldım bilinçli kullanıcıyım ondan yana bir problem yok belirtmek istedim SSN QUADRO WHEY - SUPPLEMENTLER.COM WHEY PROTEİN ve BİG JOY arasında kaldım hangisi daha iyidir hepsini deneyemleyen var mı veya farklı önerisi olan

Policeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İsmail
takribi olarak 4 yıl kadar spor hayatım olup devam etmekte 2 marka tavsiye ederim sindirim problemlerin varsa. gaz vs bigjoy eğer yoksa hardline al yerli en iyisi bunlar bu arada ssnde f/p dir bütçe meselesi diyebilirim

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
takribi olarak 4 yıl kadar spor hayatım olup devam etmekte 2 marka tavsiye ederim sindirim problemlerin varsa. gaz vs bigjoy eğer yoksa hardline al yerli en iyisi bunlar bu arada ssnde f/p dir bütçe meselesi diyebilirim
suan icin supplementlerim neredeyse kalmadı bir kaç tane alacağım sey var protein tozu icin kafamda max 1.8k civarı düşünyordum aslında cevremde SSN ve SUPPLEMENTLER.COM dan kullananlar var sadece öneriyorlar ama bilemiyorum

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Ömer Keskin
Eskiden spor yaparken kullandım üzerine marka tanımayacağım tek firma Nutrada. Her ürünü başarılı kaliteli. Hammadde olarakta piyasadaki çoğu firmayı geride bırakır.

Top Bottom