Neler Yeni

Wi̇ndows 10 Mu Kullaniyorsunuz Yoksa 11 Mi̇ ?

Windows 10 Mu Yoksa 11 Mi kullanıyorsun ?

• Windows 10

• Windows 11

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar 11 e geçtim dün. İşlemci Desteklemeden Geçim Bir sıkıntı yok gibi. Sizce Hangisi ? Şahsen 10 güzeldi. ama 11 de çok renkli ve güzel olmuş. Sizce İşlemci desteklemeyip geçtiysem sıkıntı olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Hasan Can Doğru
Yok bende bios dan ayar açıp geçmiştim. Valorant açılmadı bitek o_O

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
secure boot ve tpm fps 2-5 arası düşürdüğüne dair kıyaslama videoları gördüm youtubede hiç geçmeyi düşünmüyorum.
windows 10 her oyun ve uygulamayı çalıştırıyor. bırakıp windows 11 geçmeye herhangi bir neden yok
.görünüm ve bak ben windows 11 kullanıyorum demek için de geçmezsin yani.

Son düzenleme:

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
secure boot ve tpm fps 2-5 arası düşürdüğüne dair kıyaslama videoları gördüm youtubede hiç geçmeyi düşünmüyorum.
windows 10 her oyun ve uygulamayı çalıştırıyor. bırakıp windows 11 geçmeye herhangi bir neden yok
.görünüm ve bak ben windows 11 kullanıyorum demek içinde geçmezsin yani.
Ben Görünümünü beğendiğim için geçtim çok hoş.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Win11 kullanıyorum ve memnunum şu anlık. Çok az ya da küçük sorunlar var sadece. Geçilebilir bir sürüm bence artık. Sadece yeni gelecek "Dosya Gezgini Reklamları" çok saçma ve hatalı bir hamle olmuş 11 için. İnsanlar yeni işletim sistemi 11'e geçsin diye 10'da reklam göstermek daha mantıklıyken, adamlar yeni işletim sistemlerinde reklam gösterecekler...

Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Hasan Can Doğru
valla inşallah sıkıntı olmaz ne diyeyim en fazla geri döneriz :D valorantta ne hatası var ki ?
Tpm hatası veriyor ve kesin veriyor yani çok valorant oynuyorsan geri dön win 10 a zaten yedeğini alıyor geri dönmek çok kolay

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
SSD dolunca format atıp pc yi rahatlatmak istemiştim. Sonra Windows 11 e geçme fikri aklıma geldi. BIOS düzgün ayarlandığı sürece VALORANT ta hata vermiyor. Ben şimdiye kadar hiç kasmasını, donmasını, kararsızlığını görmedim. Gayet stabil çalışıyor şuanlık. FPS testi yapmadım fakat genelde artış olduğunu söylüyorlar. Eskiden 1 yıl geçsin iyice stabil bir işletim sistemi olsun diye bekleme kafasındaydım ama galiba beklenicek çok bir şey yok isteyen varsa korkmadan geçebilir. UI i win 10 a göre aşırı güzel geldi. Farklılık bir insanın içini açıyor.

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Serkan Özcan
Windows 11 kullanmıyor değilim, kullanamıyorum malum tpm açabileceğim bi anakartım yok old school takılıyoruz daha.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,260
İsim
Mert Metshi
Tpm hatası veriyor ve kesin veriyor yani çok valorant oynuyorsan geri dön win 10 a zaten yedeğini alıyor geri dönmek çok kolay
Bende vermiyor.

.görünüm ve bak ben windows 11 kullanıyorum demek içinde geçmezsin yani.
2-5 fps düşünce ne olacak?

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Serkan Özcan
Onu düzeltmek için anakartından tpm ayarını açman lazım eğer doğrudan 10'dan 11'e yükselttiysen böyle bir şey yaşaman normal bir durum onu düzeltmek için tpm ayarını açmış olman lazım.

shacoo

80+
Arkadaşlar 11 e geçtim dün. İşlemci Desteklemeden Geçim Bir sıkıntı yok gibi. Sizce Hangisi ? Şahsen 10 güzeldi. ama 11 de çok renkli ve güzel olmuş. Sizce İşlemci desteklemeyip geçtiysem sıkıntı olur mu ?
6-7 sene daha windows 10 devam düzen değiştirmeyi pek sevmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,910
Üyeler
143,251
Son üye
reddead
Top Bottom