Neler Yeni

Wiewsonic 2k monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
Recep Can Boyacı
Arkadaşlar 2k IPS 144 hz 1ms monitör arıyordum.Bunu gördüm ama fiyatı diğerlerine göre düşük geldi.Acaba bir kronik sorunu vs. bir şeyi var mıdır? Yoksa alıp kullanılabilir mi?
Fiyatı düşük görünce insan bi emin olamıyor.

Alanlar vardı onlar görürse cevaplar bir sıkıntısı olacağını sanmam f/p monitör şuan.

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
Arkadaşlar 2k IPS 144 hz 1ms monitör arıyordum.Bunu gördüm ama fiyatı diğerlerine göre düşük geldi.Acaba bir kronik sorunu vs. bir şeyi var mıdır? Yoksa alıp kullanılabilir mi?
Fiyatı düşük görünce insan bi emin olamıyor.

Aldım 2 gündür evimde pek kullanma fırsatım olmadı ama kullandığım kadarıyla konuşacağım tek kelimeyle bir efsane renkleri mükemmel gayet akışkan displayport kablosuyla g sync de kullanılabiliyor tek gözüme takılan sorunu gözüme takılan diyorum çünkü 1ms gtg tn panelden geçmiş olamama rağmen 1ms mprt nin aşırı bir farkını görmedim alıcaksan düşünme hemen al şiddetle tavsiye ederim çünkü muadilleri min 8.5 9 dan başlıyor türkiyede yaşıyoruz yarın bir gün ne olucağı belli değil aldığınla kalıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldım 2 gündür evimde pek kullanma fırsatım olmadı ama kullandığım kadarıyla konuşacağım tek kelimeyle bir efsane renkleri mükemmel gayet akışkan displayport kablosuyla g sync de kullanılabiliyor tek gözüme takılan sorunu gözüme takılan diyorum çünkü 1ms gtg tn panelden geçmiş olamama rağmen 1ms mprt nin aşırı bir farkını görmedim alıcaksan düşünme hemen al şiddetle tavsiye ederim çünkü muadilleri min 8.5 9 dan başlıyor türkiyede yaşıyoruz yarın bir gün ne olucağı belli değil aldığınla kalıyorsun
Kutunun içinden display port kablosu çıktı mı hocam yoksa siz ayrı olarak mı aldınız?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,225
İsim
Kerem Çavuş
Kutunun içinden display port kablosu çıktı mı hocam yoksa siz ayrı olarak mı aldınız?

G-Sync özelliği Displayport kablo ile desteklenmektedir. Kutu içeriğinde HDMI kablo mevcuttur. (stoklarla sınırlıdır)​

sayfasında şöyle bir yazı var muhtemelen dp çıkmıyor

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
Dp ayrı aldım hocam 250 TL ye 1.4 versiyonunu aldım paugge nin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine altını çizerek söylüyorum ama kaçırmayın yarın bigün bittiğinde üzülürsünüz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom