Neler Yeni

Öneri Wifi kamera önerisi (TAPO KULLANAN VAR MI)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bina koridoruna takmak için harekete duyarlı kayıtta sorun yaşatmayacak bir kamera istiyorum Tapo modelleri eski kaydın üstüne yazıyor buluta kaydetmede varsa 10/10 olur ama modeller vs o kadar karışık ki doğru ve güvenilir bilgi bulamıyorum xiaomide uygulamadan izleme için abonelik satın alımı gerekiyormuş kullanan yakınım olmadığı için bu konudada kesin bilgi bulamadım arasında kaldığım modelleri linkliyorum fazla ama 3-4 tanesi aynı zaten kullanıp memnun olduğunuz ürün listede varsa artı ve eksileriyle yazarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler

Her ay abonelik olayı doğru değilse yorumlara bakarak kıyaslayacağım tercih edebilirim

1080p olduğu için kayıt devamlılığı açısından daha cezbedici ama eski model

2k ama 3mp böyle durumlarda 1080 daha mantıklı oluyormuş 64gb hafıza kartı dahil

Aynısının siyahı

Öncekilerle aynı hafıza kartı farklı

360 olmaması doğru yere konumlandırıldığında sorun değil ancak güç konusu sorun çıkarıyor

Son düzenleme:

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Gurkan
Bina koridoruna takmak için harekete duyarlı kayıtta sorun yaşatmayacak bir kamera istiyorum Tapo modelleri eski kaydın üstüne yazıyor buluta kaydetmede varsa 10/10 olur ama modeller vs o kadar karışık ki doğru ve güvenilir bilgi bulamıyorum xiaomide uygulamadan izleme için abonelik satın alımı gerekiyormuş kullanan yakınım olmadığı için bu konudada kesin bilgi bulamadım arasında kaldığım modelleri linkliyorum fazla ama 3-4 tanesi aynı zaten kullanıp memnun olduğunuz ürün listede varsa artı ve eksileriyle yazarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler

bılgım yok ama 360 olan ıyı her tarafı ceker

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
971,407
Üyeler
153,555
Son üye