Neler Yeni

🔥İndirim TP-Link Tapo C200 Full HD 1080p Gece Görüşlü Kamera 274 ₺

Legolas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Legolas
Hazırlanıyor kısmına geçti gelecek mi şimdi?

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Berkay BABUCCU
Boş yapma, iptal olursa paranı geri alırsın olmazsa keyfini surersin
İnsanlar bunu anlayamiyoe iste.Lan zaten alamazsak para gelecek niye ağlıyorlar :D alirsak ama "keske deneseydim" diceklerime eminim.Sanki kumar oynuyoruz da para yok oluyor en fazla bir hafta bloke olur geri gelir oda dert değil benim icin :D

Oscar

80+ Bronze
@Abdullah Hacıgül reis aldım felan diye story atıyon da satıcının tüm ürünleri hatalı bunu göze alarak yorum yapmalısın bence satıcı için büyük sıkıntı olacak yani kesin iptal olacağını anlayamıyor musunuz daha ne olması lazım bariz belli.
@Mehmet Yılmaz @Perfectshot06 @SelimhanDF
Paranı geri ödemiyorlar mı bilader? Neyin tantanasını yapıyorsun. İptal olursa paran hesabına yatar, ürün gelirsede uygun fiyatı alıp kullanmış olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
ALİ TUNAHAN ALAŞ
300 tl alırım kargo bana ait alan varsa

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

no-name

80+ Silver
İnsanlar bunu anlayamiyoe iste.Lan zaten alamazsak para gelecek niye ağlıyorlar :D alirsak ama "keske deneseydim" diceklerime eminim.Sanki kumar oynuyoruz da para yok oluyor en fazla bir hafta bloke olur geri gelir oda dert değil benim icin :D
Yıkama yağlama işlemlerine başlamışsınız hemen ben doğru olanı söylüyorum kendi halinde bir satıcının entegrasyondan kaynaklı bir fiyat hatası olmuş ve satıcı sayenizde büyük cezalar yiyecek. Eğer vicdanınız rahat ediyorsa almakta serbestsiniz dedim. Almazsan para gelecek tabi onu 5 yaşındaki çocuk da biliyor ben işin insani ve ahlaki yönünden bahsetmeye çalışıyorum satıcı hepsiburadanın kendisi olsa zaten istediği gibi iptal edebiliyor ama kendi halinde bir satıcı ve boşu boşuna uğraşıyorsunuz zamanınızı israf ediyorsunuz
Paranı geri ödemiyorlar mı bilader? Neyin tantanasını yapıyorsun. İptal olursa paran hesabına yatar, ürün gelirsede uygun fiyatı alıp kullanmış olursun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş yapma, iptal olursa paranı geri alırsın olmazsa keyfini surersin
Doğruları söylemek boş yapmak oluyorsa evet boş yapıyorum kabul etmesen de dediklerimin hepsi doğru

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,962
Üyeler
149,299
Son üye
Boşadam16
Top Bottom