Neler Yeni

WİFİ YARDIMCI CİHAZ PİNG DÜŞÜRÜR MÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
ping düşürmek için almak istiyorum normalde 25 alıyorum 5 e felan düşer mi ? wifi yardımcı cihaz alırsam işe yarar mı?
turcell superonline kullanıyorum başka türlü düşürebiliyorsam söyler misiniz?

Riqel

80+
wifi yardımcısı dediğin sanırım, wifi repeater,
eğer çok düşük sinyal alıyorsan modemden ondan kaynaklı ise ping (genelde aşırı ani düşüş çıkış yapar) stabil olmasını sağlar,
ama onun haricinde ekstra yolu uzatacağı için ping düşürmez aksine arttırma ihtimali yüksek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
wifi yardımcısı dediğin sanırım, wifi repeater,
eğer çok düşük sinyal alıyorsan modemden ondan kaynaklı ise ping (genelde aşırı ani düşüş çıkış yapar) stabil olmasını sağlar,
ama onun haricinde ekstra yolu uzatacağı için ping düşürmez aksine arttırma ihtimali yüksek.
peki öyle düşmüyorsa nasıl düşürcem a

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Semih Boran
turkcell wifi 6 / huawei optiXstar yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ne
5GHz kullanmıyorsanız normal. 5GHz ile 2.4'ü de ayırmanız lazım. Yoksa stabil internet imkansız (ayrıca cihazların da 5GHz ağa bağlı olması için). Birde cihazınızın kablosuz ağ kartı yani wifi kartının modeli nedir? Telefonunuz var ise telefonunuzun modeli nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5GHz kullanmıyorsanız normal. 5GHz ile 2.4'ü de ayırmanız lazım. Yoksa stabil internet imkansız (ayrıca cihazların da 5GHz ağa bağlı olması için). Birde cihazınızın kablosuz ağ kartı yani wifi kartının modeli nedir? Telefonunuz var ise telefonunuzun modeli nedir?
telefonum oppo a96 5ghz kullandığımı nasıl anlayacgım

wifi kartının modeli
1707899667415.png

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Semih Boran
Wi-Fi'ınıza basılı tutun.

wifi kartının modeli
Alıntıyı görüntüle
Bazı laptopların altında Wi-Fi kartı yazar laptop modeliyle birlikte ama buna gerek yok. Aygıt yöneticisinden Ağ Bağdaştırıcılarından SS atın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
Wi-Fi'ınıza basılı tutun.

Bazı laptopların altında Wi-Fi kartı yazar laptop modeliyle birlikte ama buna gerek yok. Aygıt yöneticisinden Ağ Bağdaştırıcılarından SS atın.
2.4/5g yazıyor

Aykut D.

80+ Gold
ping düşürmek için almak istiyorum normalde 25 alıyorum 5 e felan düşer mi ? wifi yardımcı cihaz alırsam işe yarar mı?
turcell superonline kullanıyorum başka türlü düşürebiliyorsam söyler misiniz?
En sağlamı kablo . Kablo çekmenizi öneririm (y) .

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir
Ayırmanız lazım arayüzden. İnternetten kendi modeminizde nasıl ayrıldığına bakabilirsiniz.
tamam deneyeyim

En sağlamı kablo . Kablo çekmenizi öneririm (y) .
pc ye kabloyla bağlı

bu modem modelinde ayrılmıyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom