Neler Yeni

win 11 0x803f7001 hatası

Yondajme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ufuk Burhan
yeni bir ssd aldım ve değiştirdikten sonra sıfırdan windows 11 kurdum halihazırda kullanmış olduğum ürün anahtarımı girmeme rağmen etkinleştirme hatası alıyorum tpm sağolsun tpm sıfırlamayı da denedim ama halen daha windowsu etkinleştiremiyorum

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
snop02
yeni bir ssd aldım ve değiştirdikten sonra sıfırdan windows 11 kurdum halihazırda kullanmış olduğum ürün anahtarımı girmeme rağmen etkinleştirme hatası alıyorum tpm sağolsun tpm sıfırlamayı da denedim ama halen daha windowsu etkinleştiremiyorum
0212 375 5018
0850 390 2777 microsoft etkinleştirme tel..
etkinleştirme ile ilgili soru sorarsa,
"donanım degişikligi" tuslarsın..
microsoft arayıp grup keylerini tuşlayınca
sana soracak;
"bu windows kopyası kaç bilgisayarda kurulu?" deyince 1 tuşla...

Yondajme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ufuk Burhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0212 375 5018
0850 390 2777 microsoft etkinleştirme tel..
etkinleştirme ile ilgili soru sorarsa,
"donanım degişikligi" tuslarsın..
microsoft arayıp grup keylerini tuşlayınca
sana soracak;
"bu windows kopyası kaç bilgisayarda kurulu?" deyince 1 tuşla...
şimdi önceki ssd yi tekrar taktım format filan bir şey yapmadan çıkarıp direk yenisini takıp kurulum yapmıştım ve bu eski ssd de kurulu olan windows etkin görünüyor donanım değişikliğinden önce yapılması gereken bir şey de bulamadım microsoft yardım kısmından şimdi bi burdaki hesabımdan çıkış yapıp tekrar ürün anahtarı girmeyi deniyicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,599
Üyeler
141,862
Son üye
mysterix
Top Bottom