Neler Yeni

Yardım Win10 Eksik DLL Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emrullah
Bütçe
5
GTA 5 oyunu için VCRUNTİME140.dll ve MSVCP140.dll hatası alıyorum.

Bu iki dll dosyasını indirdim aynı hata tekrar ediyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Keşke internetten DLL atmasaydınız, internet üzerinden elle attığınız DLL'leri silin ve aşağıdakileri kurun.

Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.

• Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.

Ve daha sonra şunu da kurun.

En İyi Cevap
7
Keşke internetten DLL atmasaydınız, internet üzerinden elle attığınız DLL'leri silin ve aşağıdakileri kurun.

Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.

• Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit de olsa hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.

Benim attığım program hepsini kuruyor otomatik.

En İyi Cevap
7
Onu bilemiyorum fakat benim dediklerimi kurması daha iyi olacaktır.

Hem DLL'leri sil dememişsiniz, attığınız program daha önce elle atılan DLL'lerin üzerine yazamadığım için yine çalışmayacaktır.
Unutmuşum düzeltiyorum. Benim attığım program virüssüz ve hepsini kuruyor 50 kere kullandım o programı herhangi bir ayar yapmasına gerek olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emrullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adobe başlatırken mi? Adobe ne alaka anlamadım normal indirip açacaksınız arka planda kuruyor? Demek istediğinizi anlamadım bu programın Adobe ile alakası yok.
hata.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emrullah

Manuel olanını yaptım oldu teşekkür ederim. Her zaman en iyisi manuel yapmaktır.

Top Bottom