Neler Yeni

Windows 10 1809 LTSC Enterprise X64 Bit Türkçe

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
İşletim sistemi güncellenmiştir! | Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe
Güncellenme tarihi: 17 Ağustos 2021
Bilgilerinize sunulur saygılarımla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Bu windowsu kurup güncellemeleri almak mantıklı mıdır ? Yoksa windows update yapmadan kullanmak mı daha mantıklıdır stabil olarak performans açısından

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Bu windowsu kurup güncellemeleri almak mantıklı mıdır ? Yoksa windows update yapmadan kullanmak mı daha mantıklıdır stabil olarak performans açısından
Güncellenme almadan kullanılmak isteniyorsa eğer, bu tamamen kullanıcının kendi sorumluluğunda. Dolayısıyla herkesin kullanım amaçları beklentileri farklı olabilmekte X birisi sadece msdn orijinal bir sistemi kurar ve hiçbir güncelleme ve lisans işlemi yapmadan da sistemi kullanabilir belli süre içerisinde. Diğer taraftan güncelleme meşkuliyetleriyle boğuşmamak isteniyorsa bu kapsamda update'leri kapatmak mantıklı olabilir. Belli aralıklarla yayımlamış olduğum sistemler gerekli olan güvenlik güncelleştirmelerinin dahil edildiği yapılardan ibaret ve beraberinde de performans yapılandırmalarınında tanımlanmış olması sistemi ilk ve son kullanıcı için daha kullanışlı hale getirmekte. Büyük güncellemeler olmadıkça açıkcası bende önermem zamanınız var ve net durumunuzda iyiyse eğer boş zamanlarda güncellemeleri yapabilirsiniz. Bana göre bir +'sı yok ancak uygulama sistem bileşenleri vb. bakımda sürücü güncellemeleri varsa eğer mutlaka güncellenmelidir. Bunların dışında çok fazla bir getirisi olacağını düşünmüyorum.
Genel olarakda kendim sistem güncellemelerini defenderı vs. hep kapalı tutarak sistemi kullanırım buda bana sistemde stabil bir kullanım sağlamakta. Özetle sizin tamamen tercihinize kalmış bir şey ben yanıltmış olmayayım benim naciz görüşüm bunlardan ibaret sadece.
Saygılarımla iyi forumlar.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Güncellendi! Yükleniyor tek link eklenecektir. | Windows 10 Enterprise Ltsc 1809 X64 Türkçe
Konu 1.Sayfası

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,693
Üyeler
141,874
Son üye
mert369
Top Bottom