Neler Yeni

Windows 10 a Çevirme

Yiğit21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
Bilgisayarımı win 11 den win 10 açevirmek istiyorum ama bilgisayarın içindeki hiçbişey silinmeden buu nasıl yapabilirim bilen arkadaşlar teamwier ile bana yardımcı ol?abilir mi

oo.exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur
10 günlük deneme süresi geçmişse dönmek biraz meşaketli. Tavsiyem önemli dosyalarını D ye atıp temiz bir kurulum yapman. Pc'in de D yok ise disk yöneticinden dosyalarına yetecek kadar diski bölmen. Ardından usb ile artık temiz win 10 kurman. Sonrasında ise istersen dosyaların D de kalmaya devam etsin. Yok alan lazım dersen dosyaları C atıp, D yi de C ile birleştirmen

Nesil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
nesil arslan
ilk önce verilerini bir flasha aktar.
sonra git bir flash belleğe windovs 10 at ve pc ye tak
ondan sonrada youtubede gerisi var zaten windows 10 kurulum rehberi

Yiğit21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk önce verilerini bir flasha aktar.
sonra git bir flash belleğe windovs 10 at ve pc ye tak
ondan sonrada youtubede gerisi var zaten windows 10 kurulum rehberi
ben win 7 den win 11 e geçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 günlük deneme süresi geçmişse dönmek biraz meşaketli. Tavsiyem önemli dosyalarını D ye atıp temiz bir kurulum yapman. Pc'in de D yok ise disk yöneticinden dosyalarına yetecek kadar diski bölmen. Ardından usb ile artık temiz win 10 kurman. Sonrasında ise istersen dosyaların D de kalmaya devam etsin. Yok alan lazım dersen dosyaları C atıp, D yi de C ile birleştirmen
Bana teamwieverden yardım edemezmisiniz bir de yaptığınız yöntemle oyular silinmez değil mi?

Top Bottom