Neler Yeni

windows 10 boot lütfen yardım edin

Berkay0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay Aydınlı
windows 10 format atarken kurulum ekranında sona kadar geldim en sonunda tamamlamak için yeniden başlatılmalı yerinde yeniden başlattıktan sonra açılıyor windows logosu çıkıp geri kapanıyor sonra geri açılıyor ve müdahale etmediğim sürece kendi kendine açılıp kapanıyor

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
windows 10 format atarken kurulum ekranında sona kadar geldim en sonunda tamamlamak için yeniden başlatılmalı yerinde yeniden başlattıktan sonra açılıyor windows logosu çıkıp geri kapanıyor sonra geri açılıyor ve müdahale etmediğim sürece kendi kendine açılıp kapanıyor
Yüklenirken kesilmis veya duraksamiş olabilir. Tekrardan kurmayı denediniz mi veya yanlis modda yuklemis olabilir misiniz?

Berkay0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüklenirken kesilmis veya duraksamiş olabilir. Tekrardan kurmayı denediniz mi veya yanlis modda yuklemis olabilir misiniz?
defalarca denedim tekrardan kurmayı farklı usbler denedim rufus ayarlarını değiştirdim aynı sonuç

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
defalarca denedim tekrardan kurmayı farklı usbler denedim rufus ayarlarını değiştirdim aynı sonuç
Peki bilgisayar bileşenlerinden kaynaklı bir sorun olabilir mi? Bir kere de windowsun kendi setupıyla flash oluşturmayı deneyebilirsiniz. Sorunun kaynağının ne olduğunu bilmediğimiz için fikir yürütmekte zor yardımcı olamıyorum kusura bakmayın.

BeKo'O

80+ Silver
USB'yi çıkardınız mı yeniden başlatamadan önce

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Aynı sorunu ben de yaşadım. Benim sorunum BIOS güncellemesi ile çözüldü. Eğer güncelleme varsa ve yapabilecekseniz yapın yüksek ihtimal çözülür.

Top Bottom