Neler Yeni

Windows logosu gelince sistem kapanıyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Teknik servise gideyim ben ozaman, orada belli olur her şey.
Daha sonra size de haber veririm ben.
Anakartta sıkıntı varsa söylerim satıcıya, geldim serive arızası var diyor bak diye.

Yapılabilecek en mantıklı olanak bu gibi.

UnFrGvnG

80+
Yapılabilecek en mantıklı olanak bu gibi.
Servise verdim, tamir olmayacak, sorunu belirleyecekler sadece.Bende satıcıya anlatırım durum böyle böyle.
Sistemimde ram sıfır, ekran kartı,hdd,psu eski sistemde çalışıyordu,bunları taktım arıza verdi.Umarım sorun onlardan çıkar ver kabul eder iadeyi :(
Birde, ne yapsam olmuyor yani, bilen adamlar denesin birde, ozaman da olmuyorsa sebebi belli.

UnFrGvnG

80+
Düzenleme:
Bütün parçaları iade ettim, paramı biriktirdiğimde sıfır sistem alacağım, ikinci el teknolojik ürün almayada yemin ettim artık, ufak bir ders oldu bana :)
(Anakartı aldığım satıcıda bu anakartdan 50 tane varmış ve dükkanının adında hurdacı ve bilgisayarcı yazıyor, sorunun ne olduğu az çok belli oldu bence:) )

Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Arif Çelebi
Düzenleme:
Bütün parçaları iade ettim, paramı biriktirdiğimde sıfır sistem alacağım, ikinci el teknolojik ürün almayada yemin ettim artık, ufak bir ders oldu bana :)
(Anakartı aldığım satıcıda bu anakartdan 50 tane varmış ve dükkanının adında hurdacı ve bilgisayarcı yazıyor, sorunun ne olduğu az çok belli oldu bence:) )
hocam ucuz atlatmışsınız hurdacı çıkmasıda komikmiş neyse çok geçmiş olsun tanıdık dışında sıfır ürün alma taraftarıyım cebinden biraz fazla para çıkıyor ama rahat uyuyorsun

UnFrGvnG

80+
hocam ucuz atlatmışsınız hurdacı çıkmasıda komikmiş neyse çok geçmiş olsun tanıdık dışında sıfır ürün alma taraftarıyım cebinden biraz fazla para çıkıyor ama rahat uyuyorsun
Toplam 1800₺ ye mâl oldu bana bütün parçalar, sıfırdan sistem toplamıştım.Paramı almasam bile fazla üzülmezdim.
Böyle 15-20k lı sistem olsaydı bak neyi alıyodun, o daha kötü olurdu.
Ama şansıma iyi niyetli satıcı gelmişte allahtan aldı iadeyi.İşte hurda niyetine almış, kakalamya çalışıyor millete :D
Bundan sonra yeminliyim, PlayStation olsun, telefon olsun, hiç bir teknolojik üründe ikinci el almayacağım:D

Top Bottom