Neler Yeni

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Şu windows 10 pro keyleri ucuza satılıyor internette bazıları memnun bazıları ise gelmedi veya kullanılmış diyor o yüzden kuşkulanıp alamıyorum microsoftun 3000 TL olan keylerini zaten alamam ama bir yandan da şu windowsu etkinleştir yazısının gitmesini isteyip bazı ayrıcalıkların gelmesini istiyorum eğer windows 10 pro key alabileceğim ucuz ve güvenli bir yer varsa önerir misiniz gerçekten bana sıkıntı çıkarmayacak bir keyi alıp etkinleştirmek istiyorum artık

VisnaSuyu

80+
Şu windows 10 pro keyleri ucuza satılıyor internette bazıları memnun bazıları ise gelmedi veya kullanılmış diyor o yüzden kuşkulanıp alamıyorum microsoftun 3000 TL olan keylerini zaten alamam ama bir yandan da şu windowsu etkinleştir yazısının gitmesini isteyip bazı ayrıcalıkların gelmesini istiyorum eğer windows 10 pro key alabileceğim ucuz ve güvenli bir yer varsa önerir misiniz gerçekten bana sıkıntı çıkarmayacak bir keyi alıp etkinleştirmek istiyorum artık
Amazon üzerinden zamanında 5₺ almıştım 3 yıl oldu hiçbir sorun yaşamadım.

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
Ben pttavmden aldım 5 TL nolcak dedim iyi çıktı baya ilgileniyorlar. Format atana kadar problemsiz kullanırsın diyor şimdilik sorun yok.

Pchazir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Alper acar
YouTube kanallarının önerdiler varsa bakabilirsin

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
format atınca tekrar kullanabiliyoruz değil mi bu anahtarı

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldım 9,48 TL'ye teşekkürler yardımınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

format atınca tekrar kullanabiliyoruz değil mi bu anahtarı
hayır belki vardır kullanılanlar ama format atınca gidiyor genel olarak

benim aldığım mağaza format atınca siliniyor diye uyarı yazmışlar

https://www.pttavm.com/windows-10-pro-32-64-bit-destekli-turkce-lisans-anahtari-p-112786873 buradan aldım siz de alabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom