Neler Yeni

Windows 10 Sabit Diskten ssdye aktarma

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Durgut
Instagram
emred7_
Steam
https://steamcommunity.com/id/supine7557/
Discord
supine
Arkadaşlar merhaba. 120gb bir ssd satın aldım. Şu anda halihazırda 1tb harddisk kullanıyorum. Sistemimde kullandığım windows 10 u ssdnin içine aktarmam mümkünmüdür ? (sadece windows`u aktarmak istiyorum. programlarım silinsin istemiyorum.)

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar merhaba. 120gb bir ssd satın aldım. Şu anda halihazırda 1tb harddisk kullanıyorum. Sistemimde kullandığım windows 10 u ssdnin içine aktarmam mümkünmüdür ? (sadece windows`u aktarmak istiyorum. programlarım silinsin istemiyorum.)
Sadece Windows'u aktarmak mümkün değil. Madem sadece Windows'u aktarmak istiyorsun onun yerine direkt Windows'u kur.

UmutEren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Umut Eren Demirbağ
İso dosyasini flsh bellege rufusla yaz win 10 temiz kurulum yap daha sonra kurulum ekraninda disk bolmeleri var silinebilenlerin hepsini sil silinemeyen 2 tane kalicak biri harddisk dieri ssd gb si yazar zaten 120 gb olan ssd dir ama tam 120 olmayabilir 110 da olabilir onu secip ilerle diyeceksin ama pc deki hersey silinecek format atmis gbi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,642
Üyeler
141,323
Son üye
nugaboom
Top Bottom