Neler Yeni

Windows 10 - Ses driver çökme sorunu hk.

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Driveri ddu veya başka yoldan değilde direk aygıt yöneticisi üzerinden sürücüyü kaldır dedikten sonra tekrar geri kuruyor mu?

Hocalarım yardımlarınız için çok teşekkürler hepinize.

Ben sistemdeki tüm ASUS anakart programlarını kaldırdım sonra dediklerinizi yapıp sorun şuan çözülmüş gibi duruyor.

Yakın zamanda zaten Temiz Format atarım büyük ihtimalle kullanılmayan driver ve programlardan arınırım. Çünkü sürekli Radeon grafik driverları da çöküyor, bu durum herkeste oluyor ama yinede bir temizlik olmuş olur.

Teşekkürler tekrardan. Sağolun.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Hocalarım yardımlarınız için çok teşekkürler hepinize.

Ben sistemdeki tüm ASUS anakart programlarını kaldırdım sonra dediklerinizi yapıp sorun şuan çözülmüş gibi duruyor.

Yakın zamanda zaten Temiz Format atarım büyük ihtimalle kullanılmayan driver ve programlardan arınırım. Çünkü sürekli Radeon grafik driverları da çöküyor, bu durum herkeste oluyor ama yinede bir temizlik olmuş olur.

Teşekkürler tekrardan. Sağolun.
Çözüldü olarak işaretleyin. Millet de nasiplensin <3

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
onu nerden yapıyoruz hocam.

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
en iyi cevap yapmayı biliyorumda. en iyi cevap yapınca çözüldü oluyor yanı otomatik olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam en iyi cevap seçtim ama yeşil çözüldü yazısı nasıl geliyor onu öğrenemedim.

Son düzenleme:

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
en iyi cevap yapmayı biliyorumda. en iyi cevap yapınca çözüldü oluyor yanı otomatik olarak.

hocam en iyi cevap seçtim ama yeşil çözüldü yazısı nasıl geliyor onu öğrenemedim.
Moderatör onaylaması için raporlayarak çözüm olarak işaretleyebilir. Ama ben nice çözümler raporladım hiçbirinden sonuç çıkmadı. Baya bi detaylı istiyor çözüm olması için.

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Moderatör onaylaması için raporlayarak çözüm olarak işaretleyebilir. Ama ben nice çözümler raporladım hiçbirinden sonuç çıkmadı. Baya bi detaylı istiyor çözüm olması için.
Moderatörler işaretliyor yani çözüldü diye anladım, teşekkürler.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Bilmiyordum , çünkü hiç konu açmadım.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Bilmiyordum , çünkü hiç konu açmadım.
Vallaha en az 5 tane çözüm olarak gönderdiğim mesaj vardır hiçbirisinden dönüş almadım.

Moderatörler işaretliyor yani çözüldü diye anladım, teşekkürler.
Burada iş baya karışık. Burada çözümden çok en iyi cevaba bakıyorlar. Misal technopatta çözüme bakıyorlar ve 17 çözümüm var. Ama burada 0.

Top Bottom