Neler Yeni

WİNDOWS 10 UYGULAMA DÜZGÜN OLARAK BAŞLATILAMADI (0xc000007b) Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerim Yıldız
EN SONUNDA KASAYA SIKICAM İNTERNETTEKİ HERŞEYİ DENEDİM PCYE 1000 TANE DLL KURDUM BUTUN DİRETX LERİ BUTUN NETFRAMWORKLERİ İNDİRDİM HALA BU HATAYI ALIYORUM İLEN VARSA YARDIM ETSİN LÜTFEN

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerim Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kod:
C:\Windows\SysWOW64\msvcr110.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp110.dll

Dosyalarını silin.
Sırayla bunları kurun. Hata alırsanız tekrarar rapor paylaşın.

şaka gibi ama sorunum çozüldü teşekkürler dediklerinizi daha oncede yapmıştım hatta indirttikleriniz yukluydu zaten ama nasıl olduysa cozuldu her neyse tekrardan teşekkürler gerçekten kasaya ateş etmek üzereydim

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
.DLL kopyalamanız veya üzerine kurmanız bir işe yaramaz. Önemli olan hasar görmüş .dll'leri kaldırıp, düzgün kurulum ile kurmak. Çözüldüyse ne mutlu size :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerim Yıldız
.DLL kopyalamanız veya üzerine kurmanız bir işe yaramaz. Önemli olan hasar görmüş .dll'leri kaldırıp, düzgün kurulum ile kurmak. Çözüldüyse ne mutlu size :)
merhaba aynı sorunu bir başka uygulamada daha aldım nasıl cozebilirim ve sürekli her programda boyle hata vermemesi için bişey yapamazmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://dosya.co/yor9c1c2r5s0/Logfile.PML.html hata raporu bu da

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerim Yıldız
Top Bottom