Neler Yeni

Windows 10 VC Redist kurulmuyor.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Selam. Ben bugün Windows 8.1'i öylesine bir anımsamak için VMware'e kurmak istedim. Ve ilk önce Microsoft'un sitesinden Windows 8.1 Türkçe 64 Bit ISO dosyasını, sonra ise VMware Player 17.5 kurulum dosyasını indirdim. Ve VMware'i kurmaya çalıştığımda vc Redist 2022 ile alakalı bir hata verdi. Çözmeye çalıştım çözemedim bende kurulumu iptal edip Microsoft'un kendi sitesinden vc Redist 2022 X64 kurulum dosyasını edinip onu kurmaya çalıştım. Ama o da kurulmadı. Aşağıya aldığım hata ile alakalı bir video bırakıyorum. Windows 10 Home SL 1903 X64 kurulu sistemimde. (not: Kayıt biraz kalitesiz maalesef kusuruma bakmayın sistemim anca bu kadara el verdi.)

mehmettici

80+ Silver
Selam. Ben bugün Windows 8.1'i öylesine bir anımsamak için VMware'e kurmak istedim. Ve ilk önce Microsoft'un sitesinden Windows 8.1 Türkçe 64 Bit ISO dosyasını, sonra ise VMware Player 17.5 kurulum dosyasını indirdim. Ve VMware'i kurmaya çalıştığımda vc Redist 2022 ile alakalı bir hata verdi. Çözmeye çalıştım çözemedim bende kurulumu iptal edip Microsoft'un kendi sitesinden vc Redist 2022 X64 kurulum dosyasını edinip onu kurmaya çalıştım. Ama o da kurulmadı. Aşağıya aldığım hata ile alakalı bir video bırakıyorum. Windows 10 Home SL 1903 X64 kurulu sistemimde. (not: Kayıt biraz kalitesiz maalesef kusuruma bakmayın sistemim anca bu kadara el verdi.)
vt var işlemcinde ama onermem cpu yakabilirsin vc reditsi admin aç bide hocam

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet. Şu an sorunum farklı bir forum yöneticisi tarafından çözüldü. Çözüm;
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde aşağıdaki yola gidin: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Installer\Products
Sol taraftaki panelde harf ve rakam dizileri içeren birkaç klasör göreceksiniz.
Şimdi, sol bölmedeki klasörlerin her birine tıklayın ve sağ bölmede gördüğünüz hataya atıfta bulunan "ProductName" bilgisinin görünüp görünmediğini gözlemleyin. Arayacağınız değer Visual C++ 2022 x64 Minimum olmalı.
Bilgileri belirledikten sonra, sol bölmedeki klasöre sağ tıklayın ve "Sil "e tıklayın.
Onay penceresi göründüğünde, "Evet "e tıklayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,702
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom