Neler Yeni

Windows 10'da sesim gitmiyor

Efe inan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe inan
Selamlar, Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Laptop'umda kullandığım kulaklığın mikrofonun bilgisayar algılamıyor, aslında microphone (High definiton Audio device) şeklinde algılıyor. Kulaklığımın bozuk olmadığından eminim çünkü telefonda denedim ve sesim karşı tarafa sorunsuz gidiyordu. Bilgisayarda gitmemesinin sebebini bilenler yardımcı olursa sevinirim.

juiclair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Eray İlkaya
Selamlar, Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Laptop'umda kullandığım kulaklığın mikrofonun bilgisayar algılamıyor, aslında microphone (High definiton Audio device) şeklinde algılıyor. Kulaklığımın bozuk olmadığından eminim çünkü telefonda denedim ve sesim karşı tarafa sorunsuz gidiyordu. Bilgisayarda gitmemesinin sebebini bilenler yardımcı olursa sevinirim.
dostum kendini konuşuyo sanarken düşünüyo olabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
ses kartı bozuk olmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
nasıl öğrenebilirim bozuk olup olmadığını
valla ben her şeyi denedikten sonra anladım bilgisayarcı demişti ama atıyodur falan diye iyice uğraşmıştım driverları güncelle ya da kısa yoldan ses kartı olan kulaklığın var mı veya bluetooth kulaklığın varsa ona bağlanıyorsa ses kartın bozulmuştur demektir
Mesaj otomatik birleştirildi:

kusura bakma biraz geç cevap verdim ama

Efe inan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe inan
valla ben her şeyi denedikten sonra anladım bilgisayarcı demişti ama atıyodur falan diye iyice uğraşmıştım driverları güncelle ya da kısa yoldan ses kartı olan kulaklığın var mı veya bluetooth kulaklığın varsa ona bağlanıyorsa ses kartın bozulmuştur demektir
Mesaj otomatik birleştirildi:

kusura bakma biraz geç cevap verdim ama
Sorun değil

Top Bottom