Neler Yeni

Windows 11 Artık Her Bilgisayara Yüklenebilecek

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Son düzenleme:

buff

80+
Yauuv hani olmazsa olmazdı bu özellikler? Dünyayı kurtarıyoduk TPM ile felan. Olmadı dimi Microsoft? Onlar pişman oldukça ben daha da geçmiycem 11'e hadi bakalım. Copilot'u yaygınlaştıracaklar tabi onun da etkisi var 11'e geçirme çabalarının. Resmen balon oldu işletim sistemi. Nerede reklam, ai, zart zurt olsa ekliyolar 11'e.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yauuv hani olmazsa olmazdı bu özellikler? Dünyayı kurtarıyoduk TPM ile felan. Olmadı dimi Microsoft? Onlar pişman oldukça ben daha da geçmiycem 11'e hadi bakalım. Copilot'u yaygınlaştıracaklar tabi onun da etkisi var 11'e geçirme çabalarının. Resmen balon oldu işletim sistemi. Nerede reklam, ai, zart zurt olsa ekliyolar 11'e.

Çoğu kişinin Windows 11'e geçememesinin sebebi BIOS güncellemesi gerekmesiydi. Sırf bu yüzden hayalet işletim sistemi gibi bir şey oldu. Böyle bir işletim sisteminin adı var ama gören yok.

Aykut D.

80+ Gold
Çoğu kişinin Windows 11'e geçememesinin sebebi BIOS güncellemesi gerekmesiydi. Sırf bu yüzden hayalet işletim sistemi gibi bir şey oldu. Böyle bir işletim sisteminin adı var ama gören yok.
Dedim böyle giderlerse kendi ayağına sıkarlar ve R'ye takmışlar belliki .

Halen insanlar nadirde olsa 775 sistemler yada çoğunlukla intel 3 4 6 7 8 9 10 nesil işlemcileri daha kullanıyorlar sen 6. nesil aşağısını desteğini kesersen tpm zorunluğu koyarsan tabii ki böyle olur .

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dedim böyle giderlerse kendi ayağına sıkarlar ve R'ye takmışlar belliki .

Halen insanlar nadirde olsa 775 sistemler yada çoğunlukla intel 3 4 6 7 8 9 10 nesil işlemcileri daha kullanıyorlar sen 6. nesil aşağısını desteğini kesersen tpm zorunluğu koyarsan tabii ki böyle olur .

Kullanıcılar geçmek istese de geçemedi. Halbuki sen bunu sadece 1 tık kadar ulaşılabilir yapsan şu an durum kesin olarak çok farklıydı. Herkesi böyle ultimate kullanıcı zannetmelerinden dolayı saçma sapan yöntemlere başvuruyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz Karaman
Top Bottom