Neler Yeni

windows 11 den 10 a geçme

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
merhaba geçen yıl media marktan i3 işlemcili 4gb ram windows 11 kurulu olan bir laptop aldım . ama şimdi çok yavaş windows 10 a geçmek istiyorum aynı laptop ablamda da var windows 10 çok hızlı . soruma gelecek olursak internetten baktım windows 10 nasıl geçerim diye kurtarma bölümünden geri dön yapın diyorlar ama bende orası aktif değil basamıyorum yani başka nasıl geçirtebilirim laptopu windowsu etkşn bir şekilde yardım ederseniz sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
aynen iyi edersin win 11 win 10 un modifiye hali fazla fark yok ama sorunlar var.win 10 da aslında zamanında beğenmediğimiz win 8 in modlu hali.ama win 8 den kat kat iyi.destek kesilincede güncellemeleri kaparsın olur biter.hatta şimdi bile kapasan olur.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Furkan Demir
4GB Ram ile Windows 11 kullanılmaz. 8'le bile zulüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki nasıl geçerim win 10 a dediğim gibi kurtarma bölümünde geri dön yeri aktif değil basılmıyor yani başka nasıl geçilir
aynen iyi edersin win 11 win 10 un modifiye hali fazla fark yok ama sorunlar var.win 10 da aslında zamanında beğenmediğimiz win 8 in modlu hali.ama win 8 den kat kat iyi.destek kesilincede güncellemeleri kaparsın olur biter.hatta şimdi bile kapasan olur.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
USB ye windows 10 yükleyip kuracaksın formatlayıp temi kurılum yapman gerek. USB ye nasıl windows 10 kurulur format nasıl atılır kurulum nasıl yapılır youtube da videolarda vardır aratırsan çikar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama windows 10.da kursan o 4gb ram çok az 8 olsaydı iyiydi program açarken yine zor açılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB ye windows 10 yükleyip kuracaksın formatlayıp temi kurılum yapman gerek. USB ye nasıl windows 10 kurulur format nasıl atılır kurulum nasıl yapılır youtube da videolarda vardır aratırsan çikar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama windows 10.da kursan o 4gb ram çok az 8 olsaydı iyiydi program açarken yine zor açılır
hım tmmdır teşekkür ederim

Top Bottom