Neler Yeni

Windows 11 den 10 geçiyorum sizce mantıklı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
Daha yeni hazir sistem topladım bi valorant atayım dedim van hatası aldım çözümünü de bulamadım bazı oyunlar da da hata oluyormuş. Bende win11 kurulu iken 10 gecicem sizce daha iyi değil mi

G3forcefx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İsmet Koç
microsoftun kendisi dahi bunu kabul etti.win 10 dan 11 e geçenler arasında ciddi bir performans düşüklüğü olduğunu ifade ettiler.ben 10'a tekrar geçtim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,805
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Win11 açıkça daha iyi. Baştan temiz kurulum yapmanı öneririm.

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Kadir Efe Ulusoy
performanstan değilde optimizasyon gibi neredeyse her oyunda bios hatası veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
performanstan değilde optimizasyon gibi neredeyse her oyunda bios hatası veriyor
Daha sıfır pc aldım 11 kurdum valorantta her yolu denedim olmadı. Bende şimdi win 10 geçtim. Kurulumu da gayet temiz yapmıştım herşeyi güncel. Şimdi ekran kartını anakarti tekrar guncellemem gerekiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha sıfır pc aldım 11 kurdum valorantta her yolu denedim olmadı. Bende şimdi win 10 geçtim. Kurulumu da gayet temiz yapmıştım herşeyi güncel. Şimdi ekran kartını anakarti tekrar guncellemem gerekiyor mu

microsoftun kendisi dahi bunu kabul etti.win 10 dan 11 e geçenler arasında ciddi bir performans düşüklüğü olduğunu ifade ettiler.ben 10'a tekrar geçtim

Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Daha yeni hazir sistem topladım bi valorant atayım dedim van hatası aldım çözümünü de bulamadım bazı oyunlar da da hata oluyormuş. Bende win11 kurulu iken 10 gecicem sizce daha iyi değil mi
Windows 10' un desteğinin bitmesine 1 yıl kalmışken mantıksız bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Win11 açıkça daha iyi. Baştan temiz kurulum yapmanı öneririm.
Ben şahsen bunu kabul etmiyorum sıfır aldığım bilgisayarda direk win11 kurdum ama bir çok sorunla karşılaştığım için ertesi gün win11 silip win10 yükledim. Temiz kurulum gibi şeylerle alakası yok.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,344
İsim
Emre Zengin
Verdiği Van hatasının devamı neydi? %90 Secure Boot'tan dolayı vermiştir. Anakartın Gigabyte mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul
Ben şahsen bunu kabul etmiyorum sıfır aldığım bilgisayarda direk win11 kurdum ama bir çok sorunla karşılaştığım için ertesi gün win11 silip win10 yükledim. Temiz kurulum gibi şeylerle alakası yok.
Bende yeni aldım ama sürekli sorun çıkardı şimdi win 10 kurdun :(

Verdiği Van hatasının devamı neydi? %90 Secure Boot'tan dolayı vermiştir. Anakartın Gigabyte mı?
Van9003 hatası

Van9003 hatası
Biostar

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,344
İsim
Emre Zengin

Van9003 hatası

Biostar
Anakartının tam modeli nedir?

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Aydın
win 11 kurdum 1 hafta kadar oldu inanilmaz rahat bir problemde görmedim kendime fpslerde sorun yok %2.3 artış olmuş bende çokta güzel akiyor sistem ve tasarim olarak inanilmaz güzel bana

Top Bottom