Neler Yeni

Windows 11 e nasıl geçebilirim?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam sizin attığınız linkten baktım açtım galiba Tpm ayarını güncelleştirmelere geliyorum ama hala kaldırmıyor diyor.
Hocam o halde yukarıda arkadaşın attığı isodan sıfırdan kurun. Verileriniz gider ama daha iyi olur sıfır kurulum.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
ISO dosyasını rufus vb uygulamalarla yazdırıp, sisteminizi boot yönergelerini kullanarak, temiz bir kurulum yapabilirsiniz. "TPM ve Secure boot" gereksinimleri ve iletileri çıkmaz alttaki konu linkinden w11 çalışmasına, ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.
-> Forum içi, konu linki.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hocam peki kaç saatde kurulur?
Sisteminde SSD varsa kurulum işlemi maks 30 dk sürer. Ama ondan önce güncellemeyi indirmek için hızlı bir internet de lazım 2 saat süremesin indirmek.

KaRa BeLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege Ünal
Çok sağolun hocam.İniyor Şuan Windows 11 güncelleştirmelerden indiriyorum.TPM i açmışım zaten ama nasıl olmadı bilmiyorum şuan iniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sağolun hocam.İniyor Şuan Windows 11 güncelleştirmelerden indiriyorum.TPM i açmışım zaten ama nasıl olmadı bilmiyorum şuan iniyor.
Çokta hızlı iniyor.Ssd var bende ondan kaynaklı galiba.

Son düzenleme:

KaRa BeLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege Ünal
Sisteminde SSD varsa kurulum işlemi maks 30 dk sürer. Ama ondan önce güncellemeyi indirmek için hızlı bir internet de lazım 2 saat süremesin indirmek.
Şuan Wİndows 11 den yazıyorum hocam :).Gerçekten mükemmler yardımınız için teşekkürler.

Top Bottom