Neler Yeni

WİNDOWS 11 GEÇİLİR Mİ?

SİZİN İŞLETİM SİSTEMİNİZ NE?

• Windows 10

Oylar: 17 58.6%
  • Windows 11

Oylar: 12 41.4%

• Oy kullanan toplam üye
    29

batuhan0088

80+ Bronze
Ben uzun süredir kullanıyorum. Geçmeyi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Hele win10 kullanıyorsanız hiç gerek yok. Bilgisayara format atma ihtiyacınız olursa geçilebilir ama durduk yere baş ağrıtmaya gerek yok.

kırmızışarapp

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Format sıkıntı ya gta 5 olmuş 120gb internet hızımıda düşürdüm biraz zor gibi
Yükseltme yapacaksın hiç geçme daha iyi, ismimdende anlayabilirsin W11 konusunda benden tecrübelisi yoktur iddia ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps oyuncuları geçmemiş oyunlarda fps daha düşük heralde windows 11 de
Hayır alakası yok, çoğu kişi üşengeç ondan kaynaklı veya alıştıkları için değişime karşılar.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.
selamlar yeni laptopların hemen hepsi sadece win11 sürücülerine sahip olduğundan çoğu kişi zorunlu geçiyor,
ama
olmadık oyunlarda hatalar var ve çözümü sadece yabancı forumlarda onlarında çoğu yarım yamalak.
Windows 11 size şu an ne sunuyor? buna bakmanızı öneririm, windows 11 yeniliklerine bakın ilginizi çeken bir şey yoksa geçmemenizi öneririm.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,064
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Geçilmez bana göre ram kullanımı gibi şeyler yüksek windows 10'a göre daha yeni olduğu için bazı şeylerde sorun oluyor mesela dosya gezgini falan çökme sorunları oldu mesela yeni animasyonlar falan var bunlar bence bilgisayarıda yavaşlatıyor.

Top Bottom