Neler Yeni

Windows 11 home key alınır mı?

django

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
berk
Selam arkadaşlar yeni bir sistem topladım freedos. Windows 11 lisanslı olanı çok pahalı o kadar vermek istemiyorum 6k civarı. internetten key alınır mı?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Selam arkadaşlar yeni bir sistem topladım freedos. Windows 11 lisanslı olanı çok pahalı o kadar vermek istemiyorum 6k civarı. internetten key alınır mı?
Alınır tabi :D
saglamlisans.com dan alabilirsin. Windows 11 Pro Oem almıştım.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
ben sağlamlisans üzerinden hem kendi bilgisayarıma hem arkadaşımın bilgisayarına win 11 home oem key satın aldım gayet memnunum hiçbir sorun olmadı kodlar da anlık geldi mail ile. Bence oradan almalısın

DogancanYr

80+ Bronze
Alınmaz.
Microsoft activation scrips ile ücretsiz etkinleştir. Direkt anahtar alıyorsun bu sayede.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ahmet Melih Alemdar
ben genelde oyun oynuyorumda home ile pro arasında bi fark var mı
Yok ya Home yeterli . Pro da servislerin çoğunu kullanmıyorum. Pro olması daha iyi hissettiriyor o kadar :D

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Gidip ücretsiz bir şekilde proyu etkinleştirebilir .

Ben yapmam, yapana da karışmam. Ben fikrimi paylaştım.
Ben veririm parasını, alırım faturasını. Sıkıntı olursa elimde belgem olur kafasındayım.

DogancanYr

80+ Bronze
Ben yapmam, yapana da karışmam. Ben fikrimi paylaştım.
Ben veririm parasını, alırım faturasını. Sıkıntı olursa elimde belgem olur kafasındayım.
Direkt oem key format atsa da gitmez. Microsoftun açığı. Zaten yazılım açık kaynak gidip bakabilirsin. 6 bin verecek halin de yok gidersin 100 TL'ye anahtar satan yerlerden alırsın, ne faturası oluyor o şimdi ?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Direkt oem key format atsa da gitmez. Microsoftun açığı. Zaten yazılım açık kaynak gidip bakabilirsin. 6 bin verecek halin de yok gidersin 100 TL'ye anahtar satan yerlerden alırsın, ne faturası oluyor o şimdi ?
zaten 100 200 TL'ye aldığımız koddan bahsediyoruz. Faturalı olarak geliyor ileride korsan kullanımdan incelemeye dahi alınsak fatura olduğu için bi sıkıntı olmaz benim elimdeki kod 180tlye aldığım bir kod ve evet faturası var.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ahmet Melih Alemdar
OEM Key aldım zaten. 3 sene önce diğer bilgisayarıma da aldım, şimdi yeni PC topladım ona da aldım.
Karşımda bir şirket var. Bana fatura kesmiş ADHUN Bilişim diye. Bana keyi vermiş, girmişim. Yıllardır da kullanıyorum.
Memnunum, tavsiye ediyorum dimi.
Eeee sorun ne? Yok KMS yok Activation Scripts miş, yok Microsoft un kendi programıymış. Ben kafamı ağrıtamam, bilgisayarıma virüs mü girdi ne oldu.
Çok param olsa 6.200 TL verip direkt Microsoft tan satın alırım

DogancanYr

80+ Bronze
zaten 100 200 TL'ye aldığımız koddan bahsediyoruz. Faturalı olarak geliyor ileride korsan kullanımdan incelemeye dahi alınsak fatura olduğu için bi sıkıntı olmaz benim elimdeki kod 180tlye aldığım bir kod ve evet faturası var.
Naylon faturayı duymadın herhalde ayrıca o kod ya microsofttan çalıntıdır ya da toplu etkinleştirme için kullanılan bir koddur. Kısaca senin onu kullanmaman lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

OEM Key aldım zaten. 3 sene önce diğer bilgisayarıma da aldım, şimdi yeni PC topladım ona da aldım.
Karşımda bir şirket var. Bana fatura kesmiş ADHUN Bilişim diye. Bana keyi vermiş, girmişim. Yıllardır da kullanıyorum.
Memnunum, tavsiye ediyorum dimi.
Eeee sorun ne? Yok KMS yok Activation Scripts miş, yok Microsoft un kendi programıymış. Ben kafamı ağrıtamam, bilgisayarıma virüs mü girdi ne oldu.
Çok param olsa 6.200 TL verip direkt Microsoft tan satın alırım
Açık kaynak .bat ile yazılmış bir dosya. Az çok koddan anlıyorsan okuyorsun zaten.2020 den beri githubda 70bin kişi yıldızlamış virüslü olsa github buna izin vermez. Hayrımız dokunsun ama yok.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Naylon faturayı duymadın herhalde ayrıca o kod ya microsofttan çalıntıdır ya da toplu etkinleştirme için kullanılan bir koddur. Kısaca senin onu kullanmaman lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açık kaynak .bat ile yazılmış bir dosya. Az çok koddan anlıyorsan okuyorsun zaten.2020 den beri githubda 70bin kişi yıldızlamış virüslü olsa github buna izin vermez. Hayrımız dokunsun ama yok.
:) Ha benim aldığım kod çalıntı fatura naylon
Senin dediğin Microsoft un kendi programı, heralde zekat olarak dağıtıyor keyleri
Ben memnunum. Sen üzülme bosver

Top Bottom