Neler Yeni

Windows 11 Home SL için key önerisi.

imzeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan
Hocalarım merhaba. Bugün format attım ve windows 11 Home SL sürümünü kurdum. Cmd üzerinden veya ayrı bir programla lisans yapmak istemiyorum çok güvenilir değilmiş. Lisans almak için hangi siteyi önerirsiniz? 40tlye satan da var 200tlye satan da var. Destek olur musunuz?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocalarım merhaba. Bugün format attım ve windows 11 Home SL sürümünü kurdum. Cmd üzerinden veya ayrı bir programla lisans yapmak istemiyorum çok güvenilir değilmiş. Lisans almak için hangi siteyi önerirsiniz? 40tlye satan da var 200tlye satan da var. Destek olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Fatih Durak
win 11 pro satan iyi kişiler var
Mesaj otomatik birleştirildi:

link atabilirim pro istersen

imzeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu çok pahalı değil mi?

link atabilirim pro istersen
Home kurdum hocam home içn lazım

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
BOT Rip
Zaten bedava olan keyleri parayla veriyorlar önermem almanı uygulamasız yapılıyor. Önceden video attığım için ban yedim youtube'da kolayca bulabilirsin. 10tl key almakla bedava yapmanın güvencesi aynı.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam bu çok pahalı değil mi?

Home kurdum hocam home içn lazım
Ekran Görüntüsü (20).png

Ben şahsen memnunum. Neye göre pahalı :D 10 TL lik lere göre evet pahalı, orjinale göre Ucuz :D
Format atınca gidenlerden değil en azından

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam aldığınız keyin 10 TLlik keyden farkı yok. Memnunsanız bir sorun yok dediğim gibi ama hiç bir farkı yok.
10 TL lik alanlar genelde formattan sonra gidiyor diye çok duydum. 2 sene içinde 2. alışverişim. Dediğin gibi tercih meselesi

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Koray Yıldız
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Fatih Durak
bu 20TLlikler format sonrası gidiyor mu kesin? 35 bin işlem yapmış adamdan da alınmaz mı? BIOSa gömülüyor benim bildiğim ama?
Bu adam güvenilir hemen yardımcı oluyor digerleei görüldü vs. Atiyor

bu 20TLlikler format sonrası gidiyor mu kesin? 35 bin işlem yapmış adamdan da alınmaz mı? BIOSa gömülüyor benim bildiğim ama?
Formattan sonra gitmiyor

Mr.White

80+ Bronze
Aldığın keyler ile aynı görevi görüyor ve açık kaynak kodlu, bunu kullanabilirsin

Top Bottom