Neler Yeni

Windows 11 lisans alınmalı mı?

java

80+ Bronze
Videoda bir de diyorlar ki; "AAAAA! HARBİ ETKİNLEŞTİ LAN!.." 🤣
Hocam onun yalan olduğunu zaten bende biliyorum. Etkinleşmesi normal ama microsofttan alınmadığı sürece crack key.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam onun yalan olduğunu zaten bende biliyorum. Etkinleşmesi normal ama microsofttan alınmadığı sürece crack key.
https://www.bleepingcomputer.com/ne...-windows-for-customer-after-activation-fails/ Ayrıca hocam bu attığımı Microsoft bile kullandı zamanında.

Gird4p

80+
Microsoft üzerinden etkinleştirme ile crack nsl aynı nane? 🧐
Hocam Allah'ını seversen artık soru sormayı bırak da bir şey biliyorsan söyle. Senin Key ile etkinleştirilmiş ve Crack atılmış Windows deneyimlerin arasındaki farklar nelerdi tam olarak? Birisinde ne oldu da keşke ötekini yapsaydım dedin mesela?

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Dijital key satın aldınız diyelim; Windows etkinleştirme menüsüne girip etkinleştirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz. Yani Microsoft onayından haliyle geçirilmiş oldu.
Peki siz diyorsunuz ki; böyle yapmayın KMSpico veya Github daki verilmiş serverlardan bir tanesine bağlanıp etkinleştirin; aynı hesap diyorsunuz.
Ve bir de size bunun yanlış olduğunu; dijital key satın alınması veya normal Microsoft keyi satın alınması gerektiğini söyleyen arkadaşlarınıza pişkin pişkin hala buna boşuna para verilmeyeceğini dayatmaya çalışıyorsunuz. Ve işin en kötüsü de zeytinyağı gibi de üste çıkmaya çalışmanız. Bir de utanmadan sıkılmadan "Ya hocam ALLAH'ını seversen!!!!" diyerek de başlamanız yok mu; inanın gerçekten ilacınız yok gibi bir şey sizinkisi...

Gird4p

80+
Dijital key satın aldınız diyelim; Windows etkinleştirme menüsüne girip etkinleştirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz. Yani Microsoft onayından haliyle geçirilmiş oldu.
Peki siz diyorsunuz ki; böyle yapmayın KMSpico veya Github daki verilmiş serverlardan bir tanesine bağlanıp etkinleştirin; aynı hesap diyorsunuz.
Ve bir de size bunun yanlış olduğunu; dijital key satın alınması veya normal Microsoft keyi satın alınması gerektiğini söyleyen arkadaşlarınıza pişkin pişkin hala buna boşuna para verilmeyeceğini dayatmaya çalışıyorsunuz. Ve işin en kötüsü de zeytinyağı gibi de üste çıkmaya çalışmanız. Bir de utanmadan sıkılmadan "Ya hocam ALLAH'ını seversen!!!!" diyerek de başlamanız yok mu; inanın gerçekten ilacınız yok gibi bir şey sizinkisi...
Boş yapma kral. Varsa farkı onu söyle bana. Benim verdiğim infoda yanlış varsa atlarsın. Aynı nane mi değil mi? Yoksa da 2023 senesinde OS'a para vermenin mantığını açıkla. Windows bile bunun farkında olduğundan bireysellerin kullandığı yazılımların orijinalliğinin peşine düşmüyor sana ne oluyor da birden erdem savaşçısı kesiliyorsun başımıza? KMSpico Win7 ile çıktı bir tane fix gelmedi şimdiye kadar. Sence adamlar senin kadar önemsiyorlar mı bu durumu?

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Boş yapma kral. Varsa farkı onu söyle bana. Benim verdiğim infoda yanlış varsa atlarsın. Aynı nane mi değil mi? Yoksa da 2023 senesinde OS'a para vermenin mantığını açıkla. Windows bile bunun farkında olduğundan bireysellerin kullandığı yazılımların orijinalliğinin peşine düşmüyor sana ne oluyor da birden erdem savaşçısı kesiliyorsun başımıza? KMSpico Win7 ile çıktı bir tane fix gelmedi şimdiye kadar. Sence adamlar senin kadar önemsiyorlar mı bu durumu?
Dostum senin ilacın yok anlaşıldı. Mantığı reddeden biriyle tartışmaya girmek, bir cesede ilaç tedavisi yapmaya benzer. Al el eline bir top; sektire sektire git istersen...

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Hiçbir bilgim yok bugünlerde etkinleştir yazısı gelmeye başladı sinir oldum göze batıyor bazen İşletim Sistemi Lisansları Satın Al | SaglamLisans buradan almak mantıklı mı bir de ben 11 kullanıyordum 10'a mı geçeyim 11 de kalmak mı mantıklı 10 da kalmak mı bir de işletim sistemi değişirsem format gerekli mi ne yapmalıyım.
10 ya da 11 alacaksam Pro Home Education falan var hangisini almalıyım bilgim yok.
11 de kal. Alabilirseniz 11 pro alın. Ben onu kullanıyorum. Ve evet saglam lisans dan alabilirsiniz orası en güvenli yer.

Gird4p

80+
Güvenli değil
Tek bi Exploit geçmişi yok bu yazılımın. Yaptığı işi kendin Powershell üzerinden de yapabilirsin çok korunaklı hissetmek istersen. Kendinizi kandırmayın. Haklı çıkmak için varsayımlar üzerinden konuşmaya başlıyorsunuz. Paran varsa alırsın, yoksa da Crack yapan adamı yalan yanlış bilgilendirmeyin. Etik değil deyin tamam deyip geçeyim. Teknik kısma girerseniz üzülürsünüz.

Dostum senin ilacın yok anlaşıldı. Mantığı reddeden biriyle tartışmaya girmek, bir cesede ilaç tedavisi yapmaya benzer. Al el eline bir top; sektire sektire git istersen...
Önce sen koyduğun yerden ıkınıp çıkar bana sektire sektire getir sonra da ergen nefretini internet yerine pederine validene kus sonra senin dediğine de bakarız. Analoji de kurma bir daha, necaset gibi kuruyorsun zihinden tahareti uzun sürüyor.

Gird4p

80+
@Gird4p kızar bak :D Deme böyle şeyler ona. Adamın son iki harfi crack manyağı :D
Crack manyağı olsam Apple ekosistem mi kullanırım oğlum ne kudurdun ağzının salyasını buraya kadar akıtıyorsun. Parası varsa alsın yoksa da KMS bir sıkıntı çıkarmaz dedim ben lale. Okuduğunu anlamıyorsun sanırım. Bill Gates'ten olma olsan bu kadar çıldırmaman lazım derdin neyse çözemedim bir de altta kaldığın yerde milleti fiştekliyorsun ezik gibi.

Kaldı ki aldığınız Key'ler firmalara kendi bilgisayarlarına versin diye hazır ve toplu şekilde verilip bir şekilde bir yerlere kaçırılan kodlar. Nasıl key kullanıp kendinizi vicdani yönden rahat hissedersiniz? Bildiğin salaklık lan bu. Verdiğin 120 liranın kaç lirası Windows'a gidiyor burada hiç düşündün mü? Tüm bunlara rağmen ne hakla hala gelip yamacıma gevşek gevşek erdem satıyorsun? Bozmayayım bozmayayım iş teknik konudan sapmasın diyorum illa saplatıyorsunuz kendinize. Bari saplaması da zevkli olsa aklınızın aldığı mevzu 3 kuruş, biliyorum sandığınız mevzu 5 kuruş etmez.

Şimdi buradan doğru Sektire sektire gidip Microsoft sitesinden 11 Pro'ya 9500 kağıt toslamazsan adam değilsin.

Son düzenleme:
Top Bottom