Neler Yeni

Windows 11 lisans alınmalı mı?

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
ya dostlar sakin olun key mi alayım lisans mı tartışmayın lütfen 2 günlük konu için başka konuda birbirinize rastlarsanız kavga edersiniz falan gerek yok key mi mantıklı lisans mı birda pro ve education arasındaki farkı söyler misiniz

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
snop02
tartışmaya, uzatmaya gerek yok.isteyen istediği sekilde kullanır.
Boşverin, ya...herkes in bildigi kendine...

education: ögrenci sürümü..
microsoftum egitim kurumlarında ögrencilerin kullanması için destek verdigi sürümdür.
okul mail ile kullanırsın..
zannedersem 2015/17 da tnctr de sahte İTÜ diploması ile edu almıstık.Resimde KEMAL SUNAL yapmıstık.
bazıları recep ivedik yapıstırmıstı :LOL: öyle hatırımda kalmıs..

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
Volkan
Tek bi Exploit geçmişi yok bu yazılımın. Yaptığı işi kendin Powershell üzerinden de yapabilirsin çok korunaklı hissetmek istersen. Kendinizi kandırmayın. Haklı çıkmak için varsayımlar üzerinden konuşmaya başlıyorsunuz. Paran varsa alırsın, yoksa da Crack yapan adamı yalan yanlış bilgilendirmeyin. Etik değil deyin tamam deyip geçeyim. Teknik kısma girerseniz üzülürsünüz.

Önce sen koyduğun yerden ıkınıp çıkar bana sektire sektire getir sonra da ergen nefretini internet yerine pederine validene kus sonra senin dediğine de bakarız. Analoji de kurma bir daha, necaset gibi kuruyorsun zihinden tahareti uzun sürüyor.
Tamam sen crack kullanmaya devam et alkış

Top Bottom