Neler Yeni

WİNDOWS 11 VATAN BİLGİSAYAR KURARMI

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ÖMER
yenı pc alacam vatandan windows 11 30 gunluk deneme sürümü kurar mı ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,683
İsim
Emre siyah
kurmayabilirler sen kur kurumu çok basit

CptSpork

80+ Bronze
hata verır dıye korkuyorum bır kere yaptım hata verdı bıde ailem ızın vermıyor
korkulacak bişey değil ki bu hatalar her zaman olabilir hele konu donanım/yazılım olunca. tonlarca video var internette, en güncel türkçe videoyu açıp yapabilirsin korkarak bilgisayar kullanılmaz ve öyle aman aman bidaha geri dönüşü olmayan bir hata da vermez.

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ÖMER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
korkulacak bişey değil ki bu hatalar her zaman olabilir hele konu donanım/yazılım olunca. tonlarca video var internette, en güncel türkçe videoyu açıp yapabilirsin korkarak bilgisayar kullanılmaz ve öyle aman aman bidaha geri dönüşü olmayan bir hata da vermez.
umarım usb hazırlıyorum wındows 11 pc aldıgımda yapacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama ailemı ıkna etmek zor

CptSpork

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama ailemı ıkna etmek zor
dostum aileni ikna etmen gereken bir konu yok gerçekten çok büyütüyorsun ilk defa mouse klavye kullanan birisi bile youtubedan videolar izliyerek yapabilir bir kere hata çıkması hep çıkaracak anlamına gelmez ve hatalardan korkarak da kullanamazsın bilgisiyarı. her zaman hatalar çıkacak yeri geldiğinde kasanda donanımsal sorunlar yaşıyacaksın yeri geldiğimde yazılımsal. her hatada vatan bilgisiyara gideceksen durum vahim. ayrıca vatan kutulu orjinal windows satmaya çalışabilir sakın alma internette 100 TL'ye keyler var.

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
ÖMER
dostum aileni ikna etmen gereken bir konu yok gerçekten çok büyütüyorsun ilk defa mouse klavye kullanan birisi bile youtubedan videolar izliyerek yapabilir bir kere hata çıkması hep çıkaracak anlamına gelmez ve hatalardan korkarak da kullanamazsın bilgisiyarı. her zaman hatalar çıkacak yeri geldiğinde kasanda donanımsal sorunlar yaşıyacaksın yeri geldiğimde yazılımsal. her hatada vatan bilgisiyara gideceksen durum vahim. ayrıca vatan kutulu orjinal windows satmaya çalışabilir sakın alma internette 100 TL'ye keyler var.
keyler bazıları virüslü dıyor bılemıyom onda karasız kaldım

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Batuhan Ölçer
Aileni ikna etmelik bir durum yok. Ayrıca format atamasan bile donanıma bir zarar vermiyor. Donanıma zarar vermediğini anlatırsan izin vereceklerdir. Muhtemelen onlar eğer yapamazsan bilgisayar parçaları bozulur vb. bir durum sanıyorlar. Aslında alakası yok. Ayrıca vatan bilgisayar gibi yerler o işi yapmaz. Sana mağazadan orjinal key satmaya çalışır. Her zaman ki kazık mantığı. Onun yerine tanıdık bilindik esnaf bilgisayarcıya gitsen uygun fiyata atar formatı.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Özcan Karakaya
Top Bottom