Neler Yeni

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Güncel Hızlı! | Temel Programlı | 32/64 Bit İşletim sistemleri

Windows-8.1-Download-Free-Full-Version-32-64-bit.jpg.9b84d4f668b679f024667792eeff39f3[1].jpg

Hakkında?

Bugüne güncel işletim istemidir. W11 simge paketleri ve wallpaper temalar eklenmiştir. | .Netframework 3.5-4.7 etkin ilaveli.Windows update deaktif konumdadır.

Performansla ilgili temel optimum ayarlar içermektedir. 32/64 bit eski sistemler için uygundur. Mini_Netbook,Notebook veya masaüstü vs.

Fazla detaya gerek duymuyorum resimler zaten herşeyi göstermektedir. Ekli programlar vs.

Defender mağaza metroappz bu sürümden kaldırılmıştır. Sistem su gibi akıcı ve seri çalışmaktadır.

Sanal ve real olarak sistem denenmiştir. Kurulum 8-10 dk. içerisinde kurulmaktadır.

Kurulacak alan seçilir masaüstüne kadar soru uyarı vs. gelmez Administrator hesabıyla sistem açılır.

Sistem görev yöneticisine KMS lisans aracı monte edildi. Online olduğunuzda otomatik lisanslama gerçekteşecektir.

x86 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2010,Vlc player,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,Anydesk,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

x64 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2016,Vlc player,Java 3264 bit,Microsoft C++ Paketleri,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

Rufus veya multibootlara eklenerek rahat şekilde kurulabilmektedir.

Windows 8.1 Pro 32 Bit işletim sisteminden görüntüleri:
n6v3hdv.gif

Windows 8.1 Pro 64 Bit işletim sisteminden görüntüleri:
4iqmllb.gif

x86.jpg

https://uploadrar.com/dmehtdwa8ibe
MD5: CC34E22C1E9FF5B875CD45EBCAD89297

x64.jpg

https://uploadrar.com/0gtc7w9jsyn8
MD5: 90C47F69BC4705C6A89011F8C6E12FC9

Son düzenleme:

milenix

80+ Gold
Windows 8.1 Pro 32 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Güncel Hızlı! | Temel Programlı | 32 Bit x86 İşletim sistemi.

Alıntıyı görüntüle

Hakkında?

Bugüne güncel işletim istemidir. W11 simge paketleri ve wallpaper temalar eklenmiştir. | .Netframework 3.5-4.7 etkin ilaveli.Windows update deaktif konumdadır.

Performansla ilgili temel optimum ayarlar içermektedir. 32 bir eski sistemler için uygundur. Mini_Netbook,Notebook veya masaüstü vs.

Fazla detaya gerek duymuyorum resimler zaten herşeyi göstermektedir. Ekli programlar vs.

Defender mağaza metroappz bu sürümden kaldırılmıştır. Sistem su gibi akıcı ve seri çalışmaktadır.

Sanal ve real olarak sistem denenmiştir. Kurulum 8-10 dk. içerisinde kurulmaktadır.

Kurulacak alan seçilir masaüstüne kadar soru uyarı vs. gelmez Administrator hesabıyla sistem açılır.

Sistem görev yöneticisine KMS lisans aracı monte edildi. Online olduğunuzda otomatik lisanslama gerçekteşecektir.

Başlat menüsü startisback,Ofis2010,Vlc player,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,Anydesk,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

Rufus veya multibootlara eklenerek rahat şekilde kurulabilmektedir.

Sistemden Ekran Görüntüleri:
n6v3hdv.gif

TANITIM VİDEOSU

x86.jpg

https://uploadrar.com/dmehtdwa8ibe
MD5: CC34E22C1E9FF5B875CD45EBCAD89297
peki niye win 8.1

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki niye win 8.1
8-10 yıl ve evveli çıkan eski cihazlar atom işlemcili laptoplar için vs. daha hızlı ve rahat çalışmaları için özel olarak hazırladım. 32 Bit lik çalışmalar internette neredeyse yok gibiler artık. Kuracak kişi cihazının artık yavaş ve hantal çalıştığını düşünüyorsa kaçınılmaz olarak 8.1 pro işletim sistemini rahat şekilde cihazına kurar keyfine bakar. Yeni cihazlara da destekleneyenlere tabii ki kurulabilirde görsellerden ve arayüzü beğenildiyse eğer kurabilirlerde bu kullanıcılar. Özetle Eski cihazlar 64 bit desteklemeyenler için hazırlanmış bir çalışmadır değerli kardeşim. Saygılarımla.

milenix

80+ Gold
8-10 yıl ve evveli çıkan eski cihazlar atom işlemcili laptoplar için vs. daha hızlı ve rahat çalışmaları için özel olarak hazırladım. 32 Bit lik çalışmalar internette neredeyse yok gibiler artık. Kuracak kişi cihazının artık yavaş ve hantal çalıştığını düşünüyorsa kaçınılmaz olarak 8.1 pro işletim sistemini rahat şekilde cihazına kurar keyfine bakar. Yeni cihazlara da destekleneyenlere tabii ki kurulabilirde görsellerden ve arayüzü beğenildiyse eğer kurabilirlerde bu kullanıcılar. Özetle Eski cihazlar 64 bit desteklemeyenler için hazırlanmış bir çalışmadır değerli kardeşim. Saygılarımla.
açıklama için teşekkür ederim iyi çalışmalar

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Hocam ellerine sağlık. Senin de artık şu emektarı değiştirmenin vakti geldi gibi. :)
Windows 10 64 bit pro h2 işletim sistemini kullanıyorum normal olarak. Sistemlerimi vmware workstation üzerinden hazırlıyorum sanal olarak. Benim emektar bu işlerimi hallediyor işimide görüyor şimdilik. Ancak, gönlüm güzel bir masaüstü pc'de. Yakınımda toptancı var pc satışları yapmakta yüksek donanıma sahip bir masaüstünü yakında alacağım inş. her şey maliyet ne yazıkki yoksa ne alacağımı çok iyi bilen biriyim. Yorum için teşekkürler. :)
Videoyu izlediyseniz eğer sanal sistem testini görebilirsiniz.

Windows 10 64 bit pro h2 işletim sistemini kullanıyorum normal olarak. Sistemlerimi vmware workstation üzerinden hazırlıyorum sanal olarak. Benim emektar bu işlerimi hallediyor işimide görüyor şimdilik. Ancak, gönlüm güzel bir masaüstü pc'de. Yakınımda toptancı var pc satışları yapmakta yüksek donanıma sahip bir masaüstünü yakında alacağım inş. her şey maliyet ne yazıkki yoksa ne alacağımı çok iyi bilen biriyim. Yorum için teşekkürler. :)
Videoyu izlediyseniz eğer sanal sistem testini görebilirsiniz.
Hocam sizi biliyor, sistemlerinizi farklı bir forumda yakından takip ediyor ve hali hazırda kullandığım notebook'da sizin win10 aero paketinizi kullanıyorum :)

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Konuya windows 8.1 pro x64 bit işletim sistemi güncel olanı eklenmiştir. Bilgilerinize sunulur saygılarımla.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Hocam sizi biliyor, sistemlerinizi farklı bir forumda yakından takip ediyor ve hali hazırda kullandığım notebook'da sizin win10 aero paketinizi kullanıyorum :)
Yorumunuz için teşekkür ederim güle güle kullanın saygılarımla. :)

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Update

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Emrah HIDIROĞLU
Merhabalar;

Paylaşılan linklerden 64bit olanı indirdim fakat virüs bulaştı,

Örnek: Görüntü001.jpg.cdtt
Örnek: chrome.exe.cdtt

Tüm dosya uzantılarının sonu '' cdtt '' uzantısı eklendi ve her klasörde '' txt '' dosyası oluştu içeriğini aşağıda paylaştığım acil yardımlarınızı bekliyorum...

Txt içeriği ve dosya adı; '' _readme ''

ATTENTION!

Don't worry, you can return all your files!
All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:
Price of private key and decrypt software is $1999.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $999.
Please note that you'll never restore your data without payment.
Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.

To get this software you need write on our e-mail:
[email protected]

Reserve e-mail address to contact us:
[email protected]

Your personal ID:
0845OSkwwkS4VyEFz7eaeMya7ixEvAxlX3ybc3JkgOgH3hFl

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    13.5 KB · Hit: 26
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR