Neler Yeni

WINDOWS defender vigran a

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
Merhaba arkadaşlar bugün sağlığı cs hile sitesinden sadece skin changer aldım sonra bi baktım windows defender trojen verdi sonra hemen sildim kaspersky indirdim tam tarama yaptım sonra vigran a system 32 dedi zararlimifir

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhaba arkadaşlar bugün sağlığı cs hile sitesinden sadece skin changer aldım sonra bi baktım windows defender trojen verdi sonra hemen sildim kaspersky indirdim tam tarama yaptım sonra vigran a system 32 dedi zararlimifir
kaspersky virüs buldu ise zararlıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam birazcık baktım ve kendisi bi trojan karantinaya alıp sil ve tekrar tarama yap yine bulursa ozaman bilmiyorum ne yapacağını @Treyarch daha iyi bilir

Xelushy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuna akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bide bir şey sorucam bilgisayar ı her açtığımda disk checking to press any key within diyor

hocam birazcık baktım ve kendisi bi trojan karantinaya alıp sil ve tekrar tarama yap yine bulursa
Teşekkür ederim malwarbytes ile yapıcam tarama

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Onun için riske atma PCni. Virüs illa ki bir şeyler bırakacaktır her ne kadar temizlesende.
hocam fazla bilmiyorsanız karışmayın etiketlediğim kişi aktif olunca bakar format en son çözüm

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sanırım bildiğiniz format at demek
Hayır öncesinde yapılması gerekenleri yazdığın için belirtmek istemedim. Trojanı ne kadar temizlerse temizlesin bir şeyler bırakacaktır. Programlar çözüm mü? Evet ama belli bir süre idare eder. Daha sonra sorun yaşaması muhtemeldir. Onun için dedim ki en temiz seçenek format atmak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,548
Üyeler
154,762
Son üye
UnBan00
Top Bottom