Neler Yeni

Windows defender yeterli mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mücahit
Arkadaşlar windows defenderi genelde internetten indirdiğim dosyaları taratmak için kullanıyorum. Bu ve genel bilgisayar güvenliği için windows defender yeterli midir yoksa ek bir antivirüs programı kullanmalı mıyım ?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Arkadaşlar windows defenderi genelde internetten indirdiğim dosyaları taratmak için kullanıyorum. Bu ve genel bilgisayar güvenliği için windows defender yeterli midir yoksa ek bir antivirüs programı kullanmalı mıyım ?
Ben Windows defenderı güvenilir bulmuyorum o kadar tarama yapıyorum bir şey yok Kaspersky indirdim tarama yaptım trojen buldu.

Kaspersky premium almanı öneririm yıllık fiyatları döner + ayran parası.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Bazı şüpheli durumlar için usbnizde recovery antivirus ve malware programları bulundurabilirsiniz.

Veya ücretsiz online tarama yaptırabilirsiniz.

KlausM

80+ Silver
yeter arkada gereksiz yere bilgisayarı yoracak sanki devlet sırrı saklıyorsunuz bilgisayarda

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Lisanslı olmadıktan sonra hiçbir virüs programı yeterli değil (lisans olsa bile yeni nesil virüslere karşı yine yetersiz kalıyor) ben bu durumda bilinçli bilgisayar kullanmayı ve korsan - crack işlerinden uzak durmayı öneriyorum. Şirketimizde 70 bilgisayarı bu şekilde (domainden ve güvenlik duvarından yüzlerce kısıtlama) ile güvenli tutuyorum 👍🏻

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Alihan YILMAZ
Sakıncalı sitelere girmiyorsan yeterli.
Windows Defender'e güvenerek her yere girer, her dosyayı indirir, her şeyi denersen, kimin girip çıktığından ruhun duymaz.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Internet'e bağlanıyorsan, doğru düzgün internet koruması olan bir AV kullanmalısın.

Top Bottom