Neler Yeni

Windows ekranında bekleme

Tonyukuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih bayazit
Arkadaşlar sistemimi yeni kurdum windows açılırken çok bekliyor 5 6 dakika falan windows logosu geliyor altına o dönen yuvarlak geliyor sürekli o şekilde dönüyor 5 dakika sonra masaüstü geliyor ssd kullanıyorum sistem iyi windowsu kurarken hata mı yaptım ne yaptım anlamadım. Format atmakta istemiyorum oyun falan yükledim birdaha zaman kaybı olucak

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efehan Güven
Windows'u kurarken SSD 'yi seçmen gerek. SSD'yi seçip devam et mi yaptın yoksa farklı bir disk mi seçtin?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Windows'u yanlışlıkla HDD'ye kurmadığınızdan eminsiniz değil mi? Eminseniz Boot menüsünden 1. sıradaki önceliği SSD'ye verin. Gidip diğer diskleri kontrol edip Windows bulamayınca SSD'ye bakmasın. SSD'nizin sağlıklı olup olmadığını kontrol edin. CrystalDiskMark sonuçlarını bizimle paylaşın.

Tonyukuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih bayazit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows'u yanlışlıkla HDD'ye kurmadığınızdan eminsiniz değil mi? Eminseniz Boot menüsünden 1. sıradaki önceliği SSD'ye verin. Gidip diğer diskleri kontrol edip Windows bulamayınca SSD'ye bakmasın. SSD'nizin sağlıklı olup olmadığını kontrol edin. CrystalDiskMark sonuçlarını bizimle paylaşın.
[/Q
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdd kullanmıyorum sadece ssd var ssdimise kontrol ettim sağlıklı çalışıyor

Windows'u kurarken SSD 'yi seçmen gerek. SSD'yi seçip devam et mi yaptın yoksa farklı bir disk mi seçtin?

Ssd kullanıyorum sadece

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Valla kusura bakmayın aklıma temiz formattan başka çözüm gelmedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,911
Üyeler
157,296
Son üye
rebelsxs
Top Bottom