Neler Yeni

windows update 0x80248014 hatası

magzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Arif KILIÇ
bu hatayı alıyorum microsoft store dan hiçbirşey yüklenmiyor win update yapamıyorum çözüm için aydınlatırsanız sevinirim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,519
İsim
Emre Zengin

magzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Arif KILIÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1682198692668.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştırıp gelen ekrana sfc /scannow yazar mısınız?
internette de böyle diyordu ama yazılım ile ilgili yaşadığım sorunları yüzde onunu bile sfc scannow çözemedi malesef

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Enes
benim updatemde sorun yok zaten indirme kısmındada paralı bir şey olunca bu hatayı alıyordum sadece o uygulamayıda bedavay buldum o yüzden deneyemıyorum ama cmd de ne yazdıgını çeviremedim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,519
İsim
Emre Zengin
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

internette de böyle diyordu ama yazılım ile ilgili yaşadığım sorunları yüzde onunu bile sfc scannow çözemedi malesef
Windows 11 ISO'sunu tekrardan indir hocam. Sonra ISO'yu çalıştır. (Eğer sisteminde başka disk yoksa D olarak geçecek. Eğer başka disk varsa dosya gezginine girip hangi harfe bağlı olduğunu kontrol et. Alttaki yazdığım DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source: D (harfi D'nin yazılı olduğu yere yazacaksın.))
ISO'yu çalıştırdıktan sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source: D:\sources\install.wim komutunu yazıp enter'a bas. (Source: D kısmını bitişik yaz. Buradan bitişik olarak yazınca emojiye çevirmiş.)

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Enes
Windows 11 ISO'sunu tekrardan indir hocam. Sonra ISO'yu çalıştır. (Eğer sisteminde başka disk yoksa D olarak geçecek. Eğer başka disk varsa dosya gezginine girip hangi harfe bağlı olduğunu kontrol et. Alttaki yazdığım DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:D (harfi D'nin yazılı olduğu yere yazacaksın.))
ISO'yu çalıştırdıktan sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:D:\sources\install.wim komutunu yazıp enter'a bas.
benimkinde durum ne hocam

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,519
İsim
Emre Zengin
benimkinde durum ne hocam
Seninkisi Mağaza kaynaklı duruyor. Windows ayarlarından Sorun gider kısmına girip Windows Mağazası Uygulamalarını çalıştır yaptın mı?

magzone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmed Arif KILIÇ
Windows 11 ISO'sunu tekrardan indir hocam. Sonra ISO'yu çalıştır. (Eğer sisteminde başka disk yoksa D olarak geçecek. Eğer başka disk varsa dosya gezginine girip hangi harfe bağlı olduğunu kontrol et. Alttaki yazdığım DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source: D (harfi D'nin yazılı olduğu yere yazacaksın.))
ISO'yu çalıştırdıktan sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source: D:\sources\install.wim komutunu yazıp enter'a bas. (Source: D kısmını bitişik yaz. Buradan bitişik olarak yazınca emojiye çevirmiş.)
kusura bakma hocam geç cevap verdim şimdi bu yapacağım işlem bilgisayardaki tüm uygulamaları filan götürecekse direk temiz format atayım usb ile internetten uygulamaları kaldırmadan windows ayarlarını varsayılana getirmeye baktım belki yaptığım bir ayar microsoft sunucuları ile bilgiasyarımdaki bağlantıyı kesmiş olabilir emin deilim tabi fakat ayarları varsayılana herhangi bir programı silmeden getirebilirsem ve yine işe yaramazsa o zaman son çare format atarım bu konuda bir bilginiz varmıdır acaba ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,519
İsim
Emre Zengin
kusura bakma hocam geç cevap verdim şimdi bu yapacağım işlem bilgisayardaki tüm uygulamaları filan götürecekse direk temiz format atayım usb ile internetten uygulamaları kaldırmadan windows ayarlarını varsayılana getirmeye baktım belki yaptığım bir ayar microsoft sunucuları ile bilgiasyarımdaki bağlantıyı kesmiş olabilir emin deilim tabi fakat ayarları varsayılana herhangi bir programı silmeden getirebilirsem ve yine işe yaramazsa o zaman son çare format atarım bu konuda bir bilginiz varmıdır acaba ?
İşlem dosyalarda yenileme yapacak bunu yaz bakalım. Eğer gene çözüm olmazsa format atarsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,630
Üyeler
151,585
Son üye
wipseyyy
Top Bottom