Neler Yeni

Windows10 güncelleme yapamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Cenk
Öncelikle merhaba uzun bir süredir Windowsun güncellemelerini yapamıyorum. Düne kadar bir sorun yoktu ancak dün flash belleğe fotoğraf aktarmak için pc yi açtım aktarımı yaptım ve sonra pc yi kapadım. Ardından 1,2 saat sonra tekrar açmak istedim ama açılmadı fanlar çalışıyor ses geliyor ama görüntü yok bazen oluyordu diye umursamadım ve yattım sabah kalktığımda tekrar dendim yine açılmadı bir kaç kez denedikten sonra sonunda açıldı. Valoranta girdim herhangi bir güncelleme gelmediği halde yeniden başlatın uyarısı aldım. Yeniden başlattım ama açılmadı bir terslik olduğunu anladım ve tekrar denemeyip kapayıp okula gittim akşam tekrar denedim yine bir kaç kez denedkten sonra açıldı ve valorantta yine yenide başlatın diyor ama tekrar açılmayabileceği için yapmıyıcam ben sorunun Windows güncellemeleri yapılmadığı için olduğunu düşünüyorum nedeni ise ekran kartım çalışmasa hiç açılmaz sanırım monitör kablosunu çıkarınca hata veriyor başka ne olabilir bilmiyorum bence Windowstan dolayı hep hata veriyor ne yapmalıyım?
1631044295001.png

Bu arada Windows 10 sürüm 20H2 de 100 olunca tamamlanmıyor öyle kalıyor.

Top Bottom