Neler Yeni

Öneri Wireless oyuncu kulaklıkları arasından hangisini seçmeliyim?

kinomiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Volkan Kıraman
Bütçe
4000
Arkadaşlar kulaklık alacağım ama çok kararsız kaldım. Başta arctis 7+ wireless beğenmiştim ama birkaç arkadaşım tavsiye etmediği için diğer seçeneklerle kıyaslarken işin içinden çıkamadım.
Razer Barracuda Wireless
Corsair Elite Void Wireless
Steelseries arctis 7+ aklımdaki kulaklıklar.

Padler sıcak havalarda kolay kullanım için deri olmamalı ve wireless bağlantı kalitesi, ses kalitesi, kablosuz kullanım süresi dikkat ettiğim unsurlar. Ayrıca güncel bir model olması ve yazılım desteği de önemli. Sizce bu modeller arasında tercihim hangisi olmalı, bu bütçede farklı bir öneriniz olur mu? (Mikrofon kalitesi önemli değil. Harici bir mikrofon kullanıyorum.)

Bütçem 4000 TL

Şimdiden teşekkürler 🙏

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Arkadaşlar kulaklık alacağım ama çok kararsız kaldım. Başta arctis 7+ wireless beğenmiştim ama birkaç arkadaşım tavsiye etmediği için diğer seçeneklerle kıyaslarken işin içinden çıkamadım.
Razer Barracuda Wireless
Corsair Elite Void Wireless
Steelseries arctis 7+ aklımdaki kulaklıklar.

Padler sıcak havalarda kolay kullanım için deri olmamalı ve wireless bağlantı kalitesi, ses kalitesi, kablosuz kullanım süresi dikkat ettiğim unsurlar. Ayrıca güncel bir model olması ve yazılım desteği de önemli. Sizce bu modeller arasında tercihim hangisi olmalı, bu bütçede farklı bir öneriniz olur mu? (Mikrofon kalitesi önemli değil. Harici bir mikrofon kullanıyorum.)

Bütçem 4000 TL

Şimdiden teşekkürler 🙏
barracuda X kullanıyorum aşırı memnunum, anakartına göre değişir ben kendi 7.1 uygulaması veya THX Spatial bile kullanmıyorumi x570E wifi'nin içindeki dts sound'un spatial özelliğini kullanıyorum aşırı memnunum

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Metehan
Blackshark v2 pro öneriyorlar genelde hocam. Benim pek tecrüvem yok o kulaklıkla alakalı fakat seçeneklerin arasında bulunsun yani. Corsair Void Elite eski olduğu için sanırım aralarındaki en F/P ürün

void elite wireless al veya barracuda x al. barracuda x 2022 model almayada dikkat et belirtiliyordur zaten alacağın yerde 2021 mi 2022 mi olduğu.

kinomiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Volkan Kıraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
void elite wireless al veya barracuda x al. barracuda x 2022 model almayada dikkat et belirtiliyordur zaten alacağın yerde 2021 mi 2022 mi olduğu.
Barracuda, barracuda x e göre çok daha başarılıymış ses ve yazılım konusunda. İlla barracuda alırsam x siz olanı daha önde benim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

barracuda X kullanıyorum aşırı memnunum, anakartına göre değişir ben kendi 7.1 uygulaması veya THX Spatial bile kullanmıyorumi x570E wifi'nin içindeki dts sound'un spatial özelliğini kullanıyorum aşırı memnunum
O konulara hakim değilim hocam biraz daha açabilir misiniz?

kinomiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Volkan Kıraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni önerilere açığım. Ayrıca bu yazdığım kulaklıkları kullananların tecrübelerini de duymak isterim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom