Neler Yeni

Witcher 3 grafik kalitesi çok kötü

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
İnternet hızınız yüksek sanırım. :D
ortalama hocam 100 mbps.
Bu gibi durumlarda silmek yerine Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğrularsanız daha iyi olur, aynı şeye denk geliyor zaten. Daha hızlı oluyor bir de. Sizin durumda ise oyun dosyalarıyla hiçbir alaka olmadığı için silip silmemeniz bir şey değiştirmez. Belgeleri silip ayarları sıfırlasanız kâfi idi, her neyse. Önemli değil.
hocam dosyaları doğruladım öncesinde düzelmeyince sinirlenip sildim, ben de çözüm olmayacağını biliyordum ama anlık gelişti :D
Sildim hocam, oyunu DX 11 açıp ayarları dediğiniz gibi yapıp sonucu söyleyeceğim.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel
Fsr kalite modunda çalıştır hem kesinlikle hemde görüntü kalitesi en iyi o şekilde oluyor

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Sildim hocam, oyunu DX 11 açıp ayarları dediğiniz gibi yapıp sonucu söyleyeceğim.
Şayet kullanmıyorsanız bunu da kurun derim:

Resmi yamadan çok daha iyi. Deneyin, pişman olmazsınız.

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan

Bunu kullanıyorum hocam, çok iyi.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yok hocam sadece envanter sınırsız ağırlık modu kurulu.
Nedense bana öyle geldi. 2 sene evvel Immersive kullanıyordum ben de. Biraz koyu tonlara sahip. Sıktı bir noktada.

Şunu öneririm, geliştiricisi de Türk:

Bir deneyin derim. Vanillaya yakın ve üstüne koyan bir mod. Favorim. Çıktığından beri kullanıyorum.

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
Nedense bana öyle geldi. 2 sene evvel Immersive kullanıyordum ben de. Biraz koyu tonlara sahip. Sıktı bir noktada.

Şunu öneririm, geliştiricisi de Türk:

Bir deneyin derim. Vanillaya yakın ve üstüne koyan bir mod. Favorim. Çıktığından beri kullanıyorum.
indirdim hocam deneyeceğim, içinde ki dlc klasöründe ki dosyayı da mı mod klasörüne atıyoruz hocam ?

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,946
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
En iyi görüntü kalitesi için her şeyi ultra ve açık yapın ama 2 şey kapalı olacak. Dinamik çözünürlük ölçekleme ve alan derinliğini kapatın.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker

hocam espri argo şaka tarzı şeyler var mı yoksa birebir orijinal çeviri mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden öyleydi, ilk sürümlerde. 4.03 ile beraber fixlediler. Bende en ufak bir sorun yok şu an. DX 12 maalesef oldukça işlevsiz bu oyunda. FPS'yi de yerin dibine sokuyor. DX 11 ile arasında hemen hemen 30 FPS oynuyor. Anca RTX serisi kartlarınız varsa DLSS 3 kullanmak için mantıklı. Onun haricinde DX 11 oynayın kesinlikle. Modlama yapıyorsanız -ki kesinlikle öneririm- DX 11 daha optimize ayrıca.
Hocam konuyu bölüyorum kusura bakmayın mod olarak ne önerirsiniz önce modsuz mu oynayayım yoksa direkt modla mı başlayayım sizce?

En İyi Cevap
3
Zaten Türkçe dil desteği yok mu?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
indirdim hocam deneyeceğim, içinde ki dlc klasöründe ki dosyayı da mı mod klasörüne atıyoruz hocam ?
Hayır. dlc klasöründeki dlc klasörüne, mods klasöründekini mods klasörüne atacaksın.

hocam espri argo şaka tarzı şeyler var mı yoksa birebir orijinal çeviri mi?
Bire bir orijinal çeviri derkenki kastınızı anlamadım. Orijinal çeviriyle arasındaki farkı soruyorsanız çok daha ince çalışılmış bir iş, daha profesyonel. Küfürler sansürlenmemiş. Direkt ne deniyorsa öyle çevirmişler. Çok daha samimi bir üslubu var. Hatalar son derece az. Resmi çeviride yanlış çevirilen çok yer var.

Hocam konuyu bölüyorum kusura bakmayın mod olarak ne önerirsiniz önce modsuz mu oynayayım yoksa direkt modla mı başlayayım sizce?

Direkt modla başlamanızı öneririm, şu rehberi inceleyin:

Hepsi önerebileceğim modlardır, pek çoğunu aktif olarak kullanıyorum. Kullanmak istediklerinizi indirebilirsiniz.

Lighting modu olarak ise rehberdekini önermem, bunu öneririm:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,372
Üyeler
149,714
Son üye
ÖzkanE
Top Bottom