Neler Yeni

Witcher 3 oynarken sıkıntıdan patlamak

Liaraa

80+
En İyi Cevap
1
Öncelikle merhabalar. Şunu söylemeliyim ben bu oyunu oynamak istiyorum ama acayip sıkılıyorum. Geçen sene aldığım bu oyunda üç dört saat şans verip kapatmıştım. Sonrasında yerli yabancı en sert eleştirmenlerin oyuncuların bile bu oyunu öve öve bitiremediğini görünce çok şaşırmıştım. Hayır anlayamıyorum sorun bende midir 1 senedir bu oyunu ara ara açıp oynamaya çalışıyorum ama yok. En fazla 7 8 dakika oynayıp alt f4 çekiyorum oğlum oyun acayip sıkıcı lan. Grafikleri kötü oynanış kötü Gerald 2 metreden düşünce ölüyor combat kötü oyun update e rağmen eski hissettiriyor (update'i bir ay bekledim) yani anlayamıyorum size içimi dökmek istedim. Var mı benim gibi düşünen veya tavsiyesi olan?
Eleştirdiğin kısımlara katılıyorum. Ben de son güncellemeden sonra tekrar bi' göz attım oyuna. Biraz oynadıktan sonra "Lan bu oyunu nasıl oynamışım ben daha önce" dedim kendime. Combat sistemi, oynanışı çok kötü hissettirdi bana yeni nesil güncellemesine rağmen. Atmosfer ve görsellik açısından oyun ilk çıktığı dönemde de güzeldi, şimdi de güzel ona bir şey diyemem ama grafik olarak mükemmel bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
sorun şöyle bu oyun rol yapma oyunu olduğu için dialogları filan okuyup. Kendini o karakterin yerine koyman lazım, birde ben rol yapma oyunlarını oynadım tek bunda sıkıldım diyorsan, üst üste oynadığın için baymış olabilir bir gün yine bu oyuna şans ver.
bu oyun rol yapma oyunundan çok macera oyunu rpg olsaydı geralt olmaya zorlamazdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
crazy
Witcher evreninin bizi çektiğini düşünmüyorum. 2-3 kez witchere başlamaya çalıştım fakat her seferinde oynadığım süre 30 dk yi geçmemiştir. Tabi oynadığım zamanlar dizisi yoktu, dizisini izlerken keyif aldım, belki onun hatrına tekrar next gen haline başlayabilirim.

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berkay Sucu
Ben ilk oynadığımda aralıksız 50 saat oynadım okula gitmem gerekiyordu, gözlerim kan çanağı olmuştu zar zor bırakabildim :D demek ki oyun seni sarmamış.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
kaan-şahin
Öncelikle merhabalar. Şunu söylemeliyim ben bu oyunu oynamak istiyorum ama acayip sıkılıyorum. Geçen sene aldığım bu oyunda üç dört saat şans verip kapatmıştım. Sonrasında yerli yabancı en sert eleştirmenlerin oyuncuların bile bu oyunu öve öve bitiremediğini görünce çok şaşırmıştım. Hayır anlayamıyorum sorun bende midir 1 senedir bu oyunu ara ara açıp oynamaya çalışıyorum ama yok. En fazla 7 8 dakika oynayıp alt f4 çekiyorum oğlum oyun acayip sıkıcı lan. Grafikleri kötü oynanış kötü Gerald 2 metreden düşünce ölüyor combat kötü oyun update e rağmen eski hissettiriyor (update'i bir ay bekledim) yani anlayamıyorum size içimi dökmek istedim. Var mı benim gibi düşünen veya tavsiyesi olan?
yeni oyunlara alıştıysan combati kötü hissettirebilir

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Adem Türk
hikayede ilerlemeden sıkılmak normal bol bol yan görev yapıp oyunun içine dalıcaksın

Atmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
ömer
Diyalogları okuyup olayları anladığın halde mi sıkılıyorsum? Hikayenin akışına kapılıp olayların gidişatını merak edersen arkadaşların dediği gibi saati unutursun. Ama grafiktir, dövüş mekaniğidir gibi konulara odaklanıp hikayeyi umursamazsan veya loot seven biri değilsen hakkaten oynayamazsın. Ben saatlerce skyrim oynamıştım eksiden bugün girsem kalas gibi vuruş hissiyatına bir dakka dayanamam ama hikayeye odaklansam illaki oynatır yine.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Ben bu oyun yüzünden başka hikayeli oyun oynayamadım 165 saat falan oynamışımdır witcherı.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,142
İsim
Hacı
Witcher 3 ü bende sevmemiştim 2-3 saat oynayıp bıraktım oyunu.
Örneğin GTA 5 i de çok seviyorlar, ben GTA 5 i 6 ayda zor bitirdim, oda sırf bitsin diye oynayıp :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kişiden kişiye değişir, bende herkesin dünyanın en iyi oyunu olarak savunduğu RDR2'yi hiç sevmiyorum. Bir oyunu sevmek için zorlama yani kendini.
RDR 2 de sıkıcı geldi bana en son tren soydum o kadar 🤣

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,560
İsim
Kerem Çavuş
Rpg oyunları herkese hitap etmek zorunda değil sevmeyebilirsin ama grafikler rdryi aratmicak derecede şu an yüksekten düşme ve birçok hata düzeltilmiş karakterin etrafınsa dönme hareketlerine kadar güncellenmiş dövüş de eskiye göre çok daha zevkli bence sen diyalog okuma olayını sevmiyosun eğer sorun o da değilse 6 7. Saate kadar gelmeni öneririm oyun oralarda başlıyor

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
ben de aynı şeyi yaşıyorum.son oynadığım zamanda ilk görevleri bitirdim sanırım, ağaçta asılı duran adamlar vardı oraya geldim. enis kirazoğlunun dediğine göre asıl açık dünya ve eğlenceli kısım orada başlıyormuş. şimdi yeni grafik güncellemesiyle beraber devam edebilirim diye umut ediyorum. iniyor akşam zorlayacağım kendimi 😄

batfirex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay Devrim
Aynı düşünceleri paylaşıyorum. Açık dünya oyunlarına Skyrim ve Kingdoms of Amalur Reckoning oyunları ile girmiş ve bir daha çıkamamış biri olarak söylüyorum. W2 ve W3 e ne zaman başlasam (Xbox series S + PC) 1 saat sonra kapatıyorum. Ama mesela Horizon zero dawn (ps4), Valhalla (XSS), Farcry 3 (PC), Dying Light 1, (XSS), Fallout 4 (PC) vs. oyunları ile yatıp kalkmışımdır. En az 50 saat gömmüşümdür. Akşam yeni sisteme Skyrim ve Fallout'u indireceğim mesela. Aklımda W3 yok. Ne kadar eski oyunlar da olsa o hikaye ve atmosfer insanı oyuna çekiyor. GTA 5 i hiç oynamadım ama millet cayır cayır oynuyor. İşte burada da insan sevdiği, eğlendiği ya da para kazandığı oyunları oynadığı ortaya çıkıyor. Ben sevemedim W3 ü ama yeni sistemimde tekrar şans vereceğim.

Not: Buraya gelip de enis gibi W3 fanboyluğu da yapmayın. O da ayrı bir konu zaten.
Düşüncelerime tercüman olan daha içli dışlı biri daha. Adamsın :)

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Rpg oyunları herkese hitap etmek zorunda değil sevmeyebilirsin ama grafikler rdryi aratmicak derecede şu an yüksekten düşme ve birçok hata düzeltilmiş karakterin etrafınsa dönme hareketlerine kadar güncellenmiş dövüş de eskiye göre çok daha zevkli bence sen diyalog okuma olayını sevmiyosun eğer sorun o da değilse 6 7. Saate kadar gelmeni öneririm oyun oralarda başlıyor
bu oyun rpg değil maalesef.Bu oyuna rpg demek için oynadığınız ilk yada tek rpg oyununun bu olması lazım.Oyun seni geralt olmaya zorluyor.Karakter özelleştirmesi yok illa geralt olacaksın.Çeşitli perkler statlar yok sadece basit skill ağacı var dying light yada farcry temalı skill dağıtıyorsun.Oyun içinde bolca diyalog olması onu rpg yapmıyor maalesef.Ayrıyetten oyuna 21.7 saat katlanabildim bu tamamen oyun içinde rpg öğeleri arayıp aradığımı bulamamamla ilgili.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,713
Üyeler
143,005
Son üye
etheawen
Top Bottom