Neler Yeni

Wraith Prism vs Msi Core Frozr S veya L

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Baştan belirteyim T6 almak istemiyorum ve Artic ise piyasada yok.
İyi forumlar arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım 400 civarı alınabilecek soğutucular diye aklımda Mark 2 vardı bir sebepten vazgeçtim. Merakım şu yönde Wraith prism alınır mı yani şuan maks bütçem 400 lira. Wraith prism sesli çalışıyor deniyor sıkıntı yok kulaklık ile oynuyorum ve evde yalnız yaşıyorum, asıl sıkıntı fiyatına değer mi ederi 300 lira mı yani? Yoksa Msı Core Frozr S veya L almam daha mı iyi bir tercih olacaktır ayrıca Xigmatek 1266'da iyi duruyor bu 4 soğutucu arasından tercihiniz hangisi olur ve sizin önerileriniz neler? Wraith prsim isteme sebebim anakartımdan dolayı anakartım Asus TUF B450M Gaming Plus yani Matx bir anakart 4 ram slotu var 1-3 şeklinde dolu.
Anakartta Argb desteği de mevcut ARGB de önerebilirsiniz sıkıntı yok. Önceliğim performans ses pek umrumda değil. Cevaplarınız içim şimdiden çok teşekkürler.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Başka öneride yapalım mı bunların arasından mı tavsiye edelim eğer bunların arasından tavsiye edecek olursam performans olarak
1 msi core frozr l
2 msi core frozr s
3 wraith prism
Benim 400 TL ye tavsiye ettiklerim

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Başka öneride yapalım mı bunların arasından mı tavsiye edelim eğer bunların arasından tavsiye edecek olursam performans olarak
1 msi core frozr l
2 msi core frozr s
3 wraith prism
Benim 400 TL ye tavsiye ettiklerim
İlk attığın nedir hocam link sıkıntılı fakat sizin attığınız arasından 1266'ı konuda belirttim düşünüyorum diye 6 bakır boru güzel ama sanki Frozr L şuan hepsinden daha iyi gibi siz ne dersiniz.

RmzDayi

80+ Silver
core frozr L kullandım çift fan ile, çok başarılı bir soğutucu. Eğer bulabilirseniz çift fan olarak kullanın. Ses ve soğutma olarak memnun kalacaksınız

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
İlk attığın nedir hocam link sıkıntılı fakat sizin attığınız arasından 1266'ı konuda belirttim düşünüyorum diye 6 bakır boru güzel ama sanki Frozr L şuan hepsinden daha iyi gibi siz ne dersiniz.
Kasanıza sığıp sığamayacağını düşündünüz mü ona göre alın :)

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Kasanıza sığıp sığamayacağını düşündünüz mü ona göre alın :)
Hocam tank gibi kasa var yani her türlü sığar sanırım tercihim Frozer L olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

core frozr L kullandım çift fan ile, çok başarılı bir soğutucu. Eğer bulabilirseniz çift fan olarak kullanın. Ses ve soğutma olarak memnun kalacaksınız
İleride bütçem olursa 2. Bir torx fan alırım.

RmzDayi

80+ Silver
Hocam tank gibi kasa var yani her türlü sığar sanırım tercihim Frozer L olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride bütçem olursa 2. Bir torx fan alırım.

hayırlı olsun şimdiden, eğer bulabilirseniz arctic frezer 34 duo da alabilirsiniz. Çok başarılı bir soğutucu

FreakyXd

80+ Silver
MSI core frozr L

admknl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Adem Kanlı
Baştan belirteyim T6 almak istemiyorum ve Artic ise piyasada yok.
İyi forumlar arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım 400 civarı alınabilecek soğutucular diye aklımda Mark 2 vardı bir sebepten vazgeçtim. Merakım şu yönde Wraith prism alınır mı yani şuan maks bütçem 400 lira. Wraith prism sesli çalışıyor deniyor sıkıntı yok kulaklık ile oynuyorum ve evde yalnız yaşıyorum, asıl sıkıntı fiyatına değer mi ederi 300 lira mı yani? Yoksa Msı Core Frozr S veya L almam daha mı iyi bir tercih olacaktır ayrıca Xigmatek 1266'da iyi duruyor bu 4 soğutucu arasından tercihiniz hangisi olur ve sizin önerileriniz neler? Wraith prsim isteme sebebim anakartımdan dolayı anakartım Asus TUF B450M Gaming Plus yani Matx bir anakart 4 ram slotu var 1-3 şeklinde dolu.
Anakartta Argb desteği de mevcut ARGB de önerebilirsiniz sıkıntı yok. Önceliğim performans ses pek umrumda değil. Cevaplarınız içim şimdiden çok teşekkürler.
Bende ufak bi düzeltme yapıyım hocam anakartınızda 5v argb desteği yok 12v rgb desteği var yani adreslenemez çıkışa sahipsiniz

Top Bottom