Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xbox 9.Nesil Gamepad 1587 TL

TİTAN.

80+ Platinum
hocam konuda tek 1 tane kol var zaten itopyadakinin ve amazondakinin farkını soruyorsanız ikiside aynı biri tr garantili biri daha ucuz ikisinide pc için kullanabilirsiniz
Yok öyle değil PlayStation koluda olur mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

PC için en optimize ve uygun gamepad tam olarak Xbox 9.Nesil Gamepad.

Normalde ürün kutudan kod ile çıkıyor ve Microsoft hesabınıza kaydınızı yapıyorsunuz, garantisi başlıyor diye biliyorum. Yine de dediğiniz gibi, 100 TL için bu riski almaya değmez.
Anladım kanka eyvallah

Bide şunu sormak istedim tuşları sert mi oluyor ?

• Beğen
Reaksiyonlar: rave

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Arif Dağcı
Bu ürünü satın alanlar hiçbir garanti paketine dahil olamıyor mu? Satıcı Amazon Germany, güvenilir bir satıcı. Almanya garantisi falan mı var?
Bildiğim kadarıyla amazon almanya garantiye göndermiyor sorun olursa direk ücret iadesi

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,708
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yok öyle değil PlayStation koluda olur mu ?

Anladım kanka eyvallah

Bide şunu sormak istedim tuşları sert mi oluyor ?
Xbox ve Windows, ikisi de Microsoft'a ait olduklarından Xbox kolları Windows ile tam uyumlu bir şekilde çalışıyor. Hemen hemen bütün oyunlarda uğraş gerekmeden direkt oynayabilme şansın var. Dualsense'i bilgisayarda kullanmak için ekstra uygulamalara ihtiyacınız var ve bilgisayarla uyumlu olmadığından ötürü pek randıman vermez Dualsense. Tuşların yumuşaklılığı hakkında yorum yapamayacağım çünkü başka kol pek kullanmadım. Her yönüyle kaliteli ve sağlam, ömürlük bir kol.

Kanka peki tuşları sert olur mu ?
Ucuz kollara göre daha yumuşak bence.

TİTAN.

80+ Platinum
Xbox ve Windows, ikisi de Microsoft'a ait olduklarından Xbox kolları Windows ile tam uyumlu bir şekilde çalışıyor. Hemen hemen bütün oyunlarda uğraş gerekmeden direkt oynayabilme şansın var. Dualsense'i bilgisayarda kullanmak için ekstra uygulamalara ihtiyacınız var ve bilgisayarla uyumlu olmadığından ötürü pek randıman vermez Dualsense. Tuşların yumuşaklılığı hakkında yorum yapamayacağım çünkü başka kol pek kullanmadım. Her yönüyle kaliteli ve sağlam, ömürlük bir kol.

Eyvallah kanka

TİTAN.

80+ Platinum

Kanka bu kol Bluetooth ile mi bağlanıyor ?
Yoksa USB ile mi yani bu kolu uzaktan kullanabilirmiyim

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,708
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Kanka bu kol Bluetooth ile mi bağlanıyor ?
Yoksa USB ile mi yani bu kolu uzaktan kullanabilirmiyim
Bluetooth. USB ile kullanmak istersen adaptörünü satın alman gerekiyor.

Top Bottom