Neler Yeni

XBOX 9. nesil gamepad bağlanmıyor

Bünyamina

80+ Platinum
anladım saolasın ama ses bombası falan bağlanıyo veya bluetooth kulaklık niye bu bağlanmıyorki
Keşke orasını bilsemde yardımcı olsam. Nette biraz gezin belki bulursun bir şeyler.

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kerem
Keşke orasını bilsemde yardımcı olsam. Nette biraz gezin belki bulursun bir şeyler.
bu arada bu xbox 9. nesil gamepadi biri bluetooth aparatı olmadan bağlıyabilirmi kablosuz şekilde sanki öyle bişeler duydum diye hatırlıyom

Bünyamina

80+ Platinum
bu arada bu xbox 9. nesil gamepadi biri bluetooth aparatı olmadan bağlıyabilirmi kablosuz şekilde sanki öyle bişeler duydum diye hatırlıyom
Hiç duymadım maalesef.

Bünyamina

80+ Platinum

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
hiç bi şekilde kablouz şekilde bağlıyamıyorum bugün geldi daha kargodan kabloyla bağlanıyo ama bluetooth aparatıda var onuda takıyorum yine bağlanmıyo nasıl çözebilirim bu sorunu gamepadde sorun oldunu düşünmüyorum.
Bilgisayara kablolu bir şekilde baglayip xbox donatılarını yükle ordan kolu güncelle bende böyle düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayara kablolu bir şekilde baglayip xbox donatılarını yükle ordan kolu güncelle bende böyle düzeldi.
Microsoft storedan yükleniyor bu arada.

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kerem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft storedan yükleniyor bu arada.
onuda denedim oda olmadı :/

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Hocam telefona bağlanıyo mu? Bir dener misiniz? Bağlanması lazım eğer baglanmazsa kolda bisey var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,245
Üyeler
157,345
Son üye
JUOX
Top Bottom