Neler Yeni

Xbox 9. nesil gamepad garantili olarak nereden alınmalı?

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran
Selam https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-wireless-controller-beyaz-9-nesil-ithalatci-garantili-p-HBV00001BMVBR?magaza=ESAŞ&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.9.2
Bu satıcıdan almayı düşünüyordum, ithalatçı garantili 24 ay fakat Microsoft'tan baktıklarında 5 ay önce garantisi bitmiş gözükenler varmış. Amazon'dan alayım diyeceğim Amazon'da da aşırı pahalı ne yapayım ithalatçı firmaya güveneyim mi? Yoksa ucuzlar mı ucuzlamasını mı bekleyeyim?

Selam https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-wireless-controller-beyaz-9-nesil-ithalatci-garantili-p-HBV00001BMVBR?magaza=ESAŞ&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.9.2
Bu satıcıdan almayı düşünüyordum, ithalatçı garantili 24 ay fakat Microsoft'tan baktıklarında 5 ay önce garantisi bitmiş gözükenler varmış. Amazon'dan alayım diyeceğim Amazon'da da aşırı pahalı ne yapayım ithalatçı firmaya güveneyim mi? Yoksa ucuzlar mı ucuzlamasını mı bekleyeyim?
Amazon'dan almanı öneririm

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bluur

80+
of ne zaman gelir ki ya beklicez o zaman
Amazon üzerinden Siyah versiyonunu aldım 1938 TL gibi bir fiyata geldi yanında type-c kablo ile birlikte, 24 ayda garantisi var eğer indirim bulursan amazon üzerinden al

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon üzerinden Siyah versiyonunu aldım 1938 TL gibi bir fiyata geldi yanında type-c kablo ile birlikte, 24 ayda garantisi var eğer indirim bulursan amazon üzerinden al
indirim bekliyorum şuanlık o zaman bende

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran

tekeya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tevfik Yağcı
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar elektronik donanım yazılım indirim
Amazondan yurtdışı aldığım 2025 e kadar garantili gözüküyor

ahmi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet
2299 a itopyada var bende 1 haftadır araştırıyorum microsoft garantili satan vatan,mediamarkt,dnr,itopya ve amazonu bulabildim
Amazonda stok yok
Vatan dnr mediamarkt kazıkçı 3100tl
Bi kaldı itopya 2 gündür ödeme sayfasından dönüyorum 😂

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Baran
2299 a itopyada var bende 1 haftadır araştırıyorum microsoft garantili satan vatan,mediamarkt,dnr,itopya ve amazonu bulabildim
Amazonda stok yok
Vatan dnr mediamarkt kazıkçı 3100tl
Bi kaldı itopya 2 gündür ödeme sayfasından dönüyorum 😂
Hocam ben bekleyeceğim ya Kasım indirimleri var zaten beklemekte fayda vardır almışken ucuza denk gelsin stoklar illa ki yenilenir itopyadan alsam gelmez bide o şimdi

Top Bottom