Neler Yeni

Xbox; Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'nun bazı bölgelerinde buna Türkiye'de dahil konsol pazarlamasını durduracak

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Fırat divitci
Hocam selamlar imzamdaki sisteme sahibim ve seninle hemen hemen aynı sisteme sahibiz. Şu ana kadar PS hiç kullanmadım hep xbox kullandım. Onuda en son xbox360 da bıraktım. PS5 Pro almayı düşünüyordum. Bu yazını görünce fikrini öğrenmek istedim, 2026 ya kadar da gamepass aboneliğim varken çok mu saçma olur PS5 Pro almak?
Ps5 pro almanın size hiç bir faydası olmayacaktır hocam. Ben gow ragnarok ve spiderman 2 için aldım, bugün alsanız o yunlara deli dehşet para dökmeniz gerekecek ki eylülde ragnarok pc'ye geliyor. Ghost of tsuhisima ve forbidden west zaten geldi. Tlou part 2 dizinin 2. Sezonundan sonra bilgisayara gelecektir. 2025 yılinda da spiderman 2 bilgisayara çıkacak. Zamanında bilgisayara benim gibi güzel para döktüyseniz zaten playstationdakinden daha iyi grafik ve fps ile o oyunları oynayabilirsiniz. Kesinlikle konsol almak gibi bir gaflete düşmeyin.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Böyle bir şey yapacaksın madem. Neden üç farklı konsol daha tanıttın?

asko56

80+ Silver
konu başlıgını degiştirdim bügün sabah degiştiricektim cenazemiz vardı daha düzgün haber niteligi taşıyan başlık ile degiştirildi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda boz
Yav sanki Türkiye'de satmasa nolcak ithal da olsa 1 yılık garantisi var zaten türkiye garantili alan çok az kişi vardır ne kadar abartiyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu şekil cahil cahil yorum yapacaksin
Bu dediğimin cahillikle alakasi yok. Xbox konsol satmayı hedeflemiyor. Xbox oyun ve abonelik servisini dah çok satmayi hedefliyor.Kendi özel oyunlarini ps5 getiriyorlar . Ben olsam bundan sonra Xbox konsolu almazdım. Çünkü ilerde ne olacağı belli değil .hatta hiçbir konsol almazdım. Bu fiyatlarda ,bu durumda, en karlı plartform PC.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,400
Üyeler
154,739
Son üye
slicer
Top Bottom