Neler Yeni

XBOX Game Pass almak mı yoksa oyun satın almak mı?

sagopa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Özgür Şükrü Ateşoğlu
Instagram
ozguratesogluu
Steam
https://steamcommunity.com/id/ozguratesoglu/
Discord
hayalkuramayan
Merhaba, game pass zam gelmeden 1 yıllık yapamadım kaçırdım o fırsatı fakat 1 aylık denemek için aldım ve gayet güzel geldi bana oyunları indirip oynayabiliyoruz falan. Sizce her ay parasını ödeyip game pass içerisindeki oyunları oynamak mı mantıklı yoksa tek tek oyun satın alıp oynamak mı mantıklı? sizlerden yorumlarınızı bekliyorum

"thorxium"

80+ Bronze
Merhaba, game pass zam gelmeden 1 yıllık yapamadım kaçırdım o fırsatı fakat 1 aylık denemek için aldım ve gayet güzel geldi bana oyunları indirip oynayabiliyoruz falan. Sizce her ay parasını ödeyip game pass içerisindeki oyunları oynamak mı mantıklı yoksa tek tek oyun satın alıp oynamak mı mantıklı? sizlerden yorumlarınızı bekliyorum
İkisinide yapmak mantıklı, yani gidip Gamepasste olan oyunları alma bence tek tek ama hem Gamepass hemde Steam vb. kullanmak mantıklı.

maury

80+
1 sene gamepass kullandım. 2.sene üyelik aldıracak kadar oyun olmadığı için steam kütüphaneye yöneldim. Çünkü istediğim oyunların hiçbiri gamepasste yoktu.

man a man

80+ Bronze
Gamepass de oynamak istediklerini oynadıktan sonra üyeliği iptal edip gamepass de olmayanları satın alabilirsin

Top Bottom