Neler Yeni

Xbox game pass indirme hızı sorunu

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mehmet
200 mbps internetim olmasına rağmen 12 mb indirme hızı alıyorum steamden indirilen 23 e kadar çıkıyor indirme hızı. Çözümü araştırdım ama bulamadım nasıl cözülüceğini bilen varmı?

Son düzenleme:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Halil Karagöz
Mbps ile mb çok farklı konular 23 e kadar çıkması normal xbox da indirmeler az gösteriyor bende anlamadım. 1 mbps = 0.125 mb /sn ye eşittir. Xbox dan teknik olarak 96mbps hızında indirme yapıyorsunuz

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
200 mbps internetim olmasına rağmen 12 mbps indirme hızı alıyorum steamden indirilen 23 e kadar çıkıyor indirme hızı. Çözümü araştırdım ama bulamadım nasıl cözülüceğini bilen varmı?
xbox game pass kullandığım zamanlarda böyle sorun vardı steam deki indirme hızına ulaşamıyordum.
Sırf bu yüzden Aboneliği iptal ettim.

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mbps ile mb çok farklı konular 23 e kadar çıkması normal xbox da indirmeler az gösteriyor bende anlamadım. 1 mbps = 0.125 mb /sn ye eşittir. Xbox dan teknik olarak 96mbps hızında indirme yapıyorsunuz
Yani bir çözüm varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox game pass kullandığım zamanlarda böyle sorun vardı steam deki indirme hızına ulaşamıyordum.
Sırf bu yüzden Aboneliği iptal ettim.
12mb indirme hızı aslında iyi benim için ama steamde 23 alirkan burada 12 almak koyuyor

abi bir önerin varmı?

@Kürşat K.

Son düzenleme:

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Halil Karagöz
Yani bir çözüm varmı?

12mb indirme hızı aslında iyi benim için ama steamde 23 alirkan burada 12 almak koyuyor

abi bir önerin varmı?

@Kürşat K.
Çözümü xbox da hocam ben herhangi bir çözüm bulamadım aynı sorun bende de var. 10 mb indirme yaparken xbox da 7 8 anca

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mehmet
Çözümü xbox da hocam ben herhangi bir çözüm bulamadım aynı sorun bende de var. 10 mb indirme yaparken xbox da 7 8 anca
Microstof yada Xbox desteğe yazsam mı sence

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Halil Karagöz
Microstof yada Xbox desteğe yazsam mı sence
Denemek lazım hocam keşke indirme sunucusu değiştirme vs özelliği olsa xbox da. 3 aylık deneme üyeliği aldım ben de ama pek beğenmedim vasat geldi steam ne kadar pahalı da olsa ( bazı oyunlar diğer sağlayıcılardan daha ucuz. ) seviyorum steam candır.

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mehmet
Denemek lazım hocam keşke indirme sunucusu değiştirme vs özelliği olsa xbox da. 3 aylık deneme üyeliği aldım ben de ama pek beğenmedim vasat geldi steam ne kadar pahalı da olsa ( bazı oyunlar diğer sağlayıcılardan daha ucuz. ) seviyorum steam candır.
Tamam ben bir deneyim

Top Bottom