Neler Yeni

Xbox gamepass hakkında kafama takılan soru?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,224
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
şimdi gamepass için her ay 45 TL ödüyorsun ya istediğin zaman iptal edebiliyorsun şimdi ben örnek verim ilk ay aldım kullandım gamepassi aldım oyunları oynuyorum diğer ay bir yere gitmem gerekti sivasa felan 1 ay yokum evde oyun oynamıcam boşunada para vermiyim dedim gamepasse
iptal ettim 1 ay eve gelmedim 1 ay sonra geldim gamepass üyelğini geri başlattım

iptal etmeden önceki oyunlarımdaki seviyeler açılan karakterler felan silincek mi yoksa kaldığım yerden herhangi bir sorun olmadan devam edicek mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

konsol alıcamda kafama takıldı

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
şimdi gamepass için her ay 45 TL ödüyorsun ya istediğin zaman iptal edebiliyorsun şimdi ben örnek verim ilk ay aldım kullandım gamepassi aldım oyunları oynuyorum diğer ay bir yere gitmem gerekti sivasa felan 1 ay yokum evde oyun oynamıcam boşunada para vermiyim dedim gamepasse
iptal ettim 1 ay eve gelmedim 1 ay sonra geldim gamepass üyelğini geri başlattım

iptal etmeden önceki oyunlarımdaki seviyeler açılan karakterler felan silincek mi yoksa kaldığım yerden herhangi bir sorun olmadan devam edicek mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

konsol alıcamda kafama takıldı
eğerki üyeliği iptal ettiğinde oyunları silmezsen kalır ama üyeliği iptal edip sonra oyunlarıda silersen gider

• Kızgın
Reaksiyonlar: baid

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Hayır tabii ki oyunları konsoldan silmediğin sürece hiç bir sıkıntı olmaz kafana takma

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
eğerki üyeliği iptal ettiğinde oyunları silmezsen kalır ama üyeliği iptal edip sonra oyunlarıda silersen gider
Yanlış bilgilendirme. Oyunların saveleri oyunlarla aynı dosyada olmaz. Belgelerde veya farklı bir dosyada kalır. Yani oyunu silseniz bile saveler ve ayarlarınız silinmez.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,224
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış bilgilendirme. Oyunların saveleri oyunlarla aynı dosyada olmaz. Belgelerde veya farklı bir dosyada kalır. Yani oyunu silseniz bile saveler ve ayarlarınız silinmez.
şimdi aklıma takıldı epic gameste geçen gta 5 i silip geri yükledim bütün görevler felan silinmemişti yani kaldığım yerden devam ettim bununda xboxta böyle olması lazım değil mi ?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
@AdomSegat neden kızgın attın hatanı söyledim diye mi?
IMG_20210625_232154.jpg

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Buna en iyi örnek PUBG sen 1 ay gamepass üyeliğini devam ettirmediğin için hesab silinirmi.tabii ki hayır xbox onları bir yere kaydeder gamepass üyeliğinizi devam ettirmediğiniz zamanda oyuna giremessiniz.Sonraki ay devam ettirdiğinde hesabın kaldığı yerden devam eder.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
bro hatamı düzelttin diye sen emote attın ve sabah yarattığın gereksiz olaylar yüzünden emote atarım seni ilgilendirir mi ? @baid ????
İhvanlar.net Arşivi: Bir delil ile 40 alimi yendim. Ama 40 delil ile 1  cahili yenemedim
sabahki olanlardan

• Kızgın
Reaksiyonlar: baid
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,198
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch