Neler Yeni

XBOX gamepass oyun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
abdulsamed çabuk
Arkadaşlar game pass de tek kişilik açık dünya veya hikayesi çok iyi kesinlikle oyna dediğiniz oyunlar varsa önerebilirmisiniz ?

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Arda Yıldırım
Arkadaşlar game pass de tek kişilik açık dünya veya hikayesi çok iyi kesinlikle oyna dediğiniz oyunlar varsa önerebilirmisiniz ?
Assassin's Creed Valhalla açık dünya olarak güzel, hikayesine de güzel denilebilir en azından içine çekiyor. Kafa dağıtmalık oyun istersen Minecraft Dungeons, Brotato, Dead Cells, Doom gibi oyunlar saatlerce oynatır kendini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
abdulsamed çabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Assassin's Creed Valhalla açık dünya olarak güzel, hikayesine de güzel denilebilir en azından içine çekiyor. Kafa dağıtmalık oyun istersen Minecraft Dungeons, Brotato, Dead Cells, Doom gibi oyunlar saatlerce oynatır kendini.
Vallhala oynuyordum silmistim tekrar bi bakıcam. teşşekürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

fallout 4 güzel gibi görünüyor ama önceki oyunları oynamadan oynamak anlamsızmı olur bilemedim.

kırmızışarapp

80+ Silver

Fakemonio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökdeniz Can
Fallout 4 oynayabilirsin önceki oyunları oynamana gerek yok eğer evren hakkında bilgi istiyorsan YahyaK diye bir kanal var onun fallout videolarını izleyebilirsin

Başka açık dünya olarak aklıma gelmedi ama hikayesi güzel vurdulu kırdılı yakuza serisi var

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,242
İsim
Kerem Çavuş
Vallhala oynuyordum silmistim tekrar bi bakıcam. teşşekürler

fallout 4 güzel gibi görünüyor ama önceki oyunları oynamadan oynamak anlamsızmı olur bilemedim.
Fallout 4 mantıklı olur hikayesi de çok iyi oyunu beğenirsen yeni çıkan dizisini de izlersin seni baya bi götürür

Haricinde dediğin kriterlere uymasa da atomic heart , lies of p , diablo 4e de bakmanı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,641
Üyeler
141,025
Son üye
Ygtr
Top Bottom