Neler Yeni

Xbox kolunu PC ye nasıl bağlarım?

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
Arkadaşlar bende 1 tane 8. Nesil Beyaz Xbox gamepad vardı kardeşim ile beraber oynamak için 1 tane daha kol aldım Xbox one s cihazıma sorunsuz bağlanıyor ama PC ye bağlamayı bulamadım model no 1537 galiba Bluetooth ile bağlanmıyormuş peki bunu ben nasıl bağlayabilirim PC ye?

BeKo'O

80+ Silver
Hocam orijinal kol aldığınıza emin misiniz? Bluetooth kesinlikle olması lazım, yoksa bile kablo ile bağladığınızda her Windows Xbox kolunu rahatlıkla algılıyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Bluetooth la bağlanıyor usb kablosuyla çalışıyor

(Evo)lution

80+ Bronze
Arkadaşlar bende 1 tane 8. Nesil Beyaz Xbox gamepad vardı kardeşim ile beraber oynamak için 1 tane daha kol aldım Xbox one s cihazıma sorunsuz bağlanıyor ama PC ye bağlamayı bulamadım model no 1537 galiba Bluetooth ile bağlanmıyormuş peki bunu ben nasıl bağlayabilirim PC ye?
Gamepad de pair tuşuna basılı tutun daha sonra ise pc den ayarlar>cihazlar>Bluetooth dan bluetooth veya diğer cihazlar seçeneğine tıklayın xbox gamepad i gözükecektir. Ona tıklayın ve eşleşecektir.

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepad de pair tuşuna basılı tutun daha sonra ise pc den ayarlar>cihazlar>Bluetooth dan bluetooth veya diğer cihazlar seçeneğine tıklayın xbox gamepad i gözükecektir. Ona tıklayın ve eşleşecektir.
Onu biliyorum hocam diğerini zaten hep o şekilde bağlıyordum internette gördüğüm kadarı ile 1537 model nolu gamepadlar PC ye veya başka cihazlara Bluetooth ile bağlanmıyor bide kablolarda sorun olabilir hem denediğim kablolar şarj kabloları internette sata kablo ile bağlamak gerektiği yazıyor Bluetooth bağlanıyorsa bile kablo ile bağlamak lazım ilk seferde zaten çakması da yok Xbox controllerde benim bildiğim kadarı ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de PC ye bağlarken 2 kol Bluetooth bağlanmıyor diye duymuştum 2. Koli zaten kablo ile bağlamak gerekecek düzgün bir kablo alsam çalışır dimi 1537 nolu gamepad PC de

Top Bottom